Hemen Başvur, 500 Lirayı Kap! Akbank Axess Chip-Para Hediye 2022 Kampanyası Başladı

Akbank kredi kartı kampanyası ile Axess alan kişilere 500 liraya varan chip para dağıtacağını ilan etti. Axess hediye 500 TL chip para kampanya şartları neler?

Finans 11.04.2022 - 14:40 11.04.2022 - 14:46 Gülcan Özer

Bankaların kredi kartı kampanyaları hız kazanırken bu yarışta bende varım diyen Akbank Axess kredi kartı alan kişilere hediye chip para olarak 500 TL dağıtacağını açıkladı. Hemen Akbank müşterisi olarak Axess ya da Wings kredi kartı için ilk kez başvuru yapan kişilere 500 TL chip para yüklemesi yapılacağı ilan edildi. 

Kredi kartı almak isteyen kişilerin en çok şikayetçi oldukları konuların başında yer alan kredi kartı yıllık aidat ücreti için de çözüm üreten Akbank kampanyadan yararlanarak kart alan kişilere ilk yıl için aidatsız kar vereceğini duyurdu. Kredi kartı başvuruları internet üzerinden yapılacak. 

AXESS 500 TL CHİP-PARA KAMPANYASI 2022! 

Akbank tarafından yapılan açıklama ile ilk kez Akbanklı olup Akbank Mobil'den "anında dijital kullanım" özelliğine sahip Axess veya Wings başvurusunu tamamlayan kişilere 500 TL chip para hediye edileceğini duyurdu. Kampanyaya katılan kişiler internet alışverişlerinde para puan kazanacaklar. 

axess chip para kampanyası nisan 2022

Kredi kartını alan kişiler internet alışverişlerinde her harcamalarından yüzde 20 olmak üzere, işlem başına 100 TL, ayda toplam 500 TL'ye varan Chip Para kazanma fırsatı elde edecekler. Üstelik anında dijital işlemi sayesinde kredi kartını alan kişiler kurye beklemeden hemen alışveriş yapmaya başlayarak chip para ödüllerini kazanma fırsatı elde edecekler. Kart ücreti için de ilk sene ücretsiz kullanım imkanı da tanınacak. Axess kampanyası ile 500 liraya varan chip para hediye edilecek. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@