Hemen Onaylanan Kefilsiz 75 Bin TL Kredi! QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Acil nakit ihtiyaçları karşısında çözümü bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarında bulan vatandaşlar için QNB Finansbank'tan kaçırılmayacak bir kredi fırsatı geldi. 

Finans 02.09.2021 - 17:27 02.09.2021 - 17:34 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de acil nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlar kendilerini feraha erdirecek nakit desteğini bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarında buluyorlar. Bu kampanyaların avantajlarını değerlendiren vatandaşlar düşük maliyetlerle nakit desteği elde edebiliyorlar. Ancak burada en önemli ayrıntı ise düşük faizli ihtiyaç kredisini bulabilmekte oluyor. 

EN DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ QNB FİNANSBANK'TA

Şu anda bankacılık piyasasındaki tüm standart ihtiyaç kredisi kampanyaları incelendiğinde en düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasında tüm adresler QNB Finansbank'a çıkıyor. QNB Finansbank müşterileri aylık yüzde 1,39'dan başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi kullanarak yaşadıkları nakit sıkışıklıklarına en düşük maliyetli çözümü üretebiliyorlar. Ancak yine de ihtiyaç kredilerinde müşterilere uygulanan faiz oranı müşteri özelinde değişiklik gösterebiliyor. 

3 AY ÖDEME YAPILMIYOR

QNB Finansbank müşterilerine ihtiyaç kredisi kullanırken sağlanan avantajlı imkanlardan birisi de 3 ay ödeme erteleme oluyor. Bu özellikle zor durumda olan, bütçeleri tıkanan, borçlarından dolayı ödemelerini çeviremeyenler için büyük bir fırsat oluyor. 3 ay ödeme erteleme imkanı ile ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar borçlarını ödeyerek ferahlıyorlar. 3 ay ödemesiz dönemde de bütçelerini rayına oturtan vatandaşlar 3 ay sonra kredi taksitlerini rahatlıkla ödeyecek pozisyona ulaşabiliyorlar. 

QNB FİNANSBANK 75 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

QNB Finansbank'a ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,39'dan başlayan faizler uygulanıyor. 36 ay vadeli 75 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerin aylık taksitlerinin 2.787 TL olduğu açıklandı. Bu kredinin toplam maliyetinin ise 100.363 TL olduğu bilgisi verildi. 

75 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

QNB FİNANSBANK NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR?

QNB Finansbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere en fazla ne kadar ihtiyaç kredisi verildiği de araştırılan konular içerisinde bulunuyor. Banka tarafından yapılan bilgilendirmeye göre QNB Finansbank müşterileri QNB Mobil, QNB Finansbank İnternet Şubesi, QNB Finansbank internet sitesi ve Çağrı Merkezleri üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvurularında 75 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Bu tutarın üzerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerin ise banka şubelerine gitmeleri gerekiyor. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN KEFİL İSTİYOR MU?

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenler QNB Finansbank'ın bu kredi ürününde kefil isteyip istemediğini öğrenmek istiyorlar. Bankanın kampanya açıklamasında göre müşterilerin ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil göstermesi gibi bir zorunluluğu bulunmuyor. Ancak kredi onay sürecinde banka gerekli görmesi halinde müşterilerden kefil talep edebiliyor. Bu da genellikle yüksek tutarlı kredilerde olabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@