Hükümet Dolardan Sonra Faize Müdahale Etti! Devlet Bankaları 6 Ay Ertelemeli, 60 Ay Vadeli Faizsiz Kredi Verecek

Kredi muslukları sonuna kadar açıldı! Yükselen kredi faiz oranlarına kamu bankaları darbesi geldi. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası faizsiz, sıfır faizli, 60 ay vadeli kredi müjdesi geldi!

Finans 24.12.2021 - 20:10 24.12.2021 - 20:10 Gülcan Özer

Dolar kurunda yaşanan yükseliş bankaların kredi faiz oranları için de yükselişe neden olurken hükümet tarafından yapılan dolar müdahalesi ile kur sert düşüş yaşamıştı. Dolar kurunda yaşanan sert düşüşün ardından gözler bankaların kredi faiz oranlarına çevrilmişti. Ancak beklentilerin aksine kredi faizleri düşüş bir yana özel bankalar tarafından biraz daha yükseltilmişti. 

Yaşanan süreçte beklendiği üzere devlet dolardan sonra faizlere de kamu bankaları üzerinden müdahale etti. Devlet bankaları konut kredisi faiz oranları ve ticari kredi faiz oranlarında indirim yaparken piyasada finansal destek için faizsiz kredi paketleri de devreye sokuldu. Halkbank üzerinden KOSGEB destekli girişimcilik ve esnaf kredileri sıfır faizli olarak verilirken, Ziraat Bankası faizsiz köye dönüş kredisi, Vakıfbank ise sıfır faizli ihtiyaç kredisi desteği sağlıyor. 

ZİRAAT BANKASI KÖYE DÖNÜŞ KREDİSİ: SIFIR FAİZLİ KÖYÜMDE YAŞAMAK İÇİN BİR SÜRÜ NEDENİM VAR PROJESİ! 

Devlet bankaları arasında yer almasının yanı sıra Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası köyümde yaşamak istiyorum diyen müşterilerine Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var Projesi kapsamında faizsiz hayvancılık kredisi veriyor. 

ziraat bankası faizsiz hayvancılık kredisi 1

31 Aralık 2021 tarihine kadar devam eden kredi paketinde 84 ay vadeli 100 bin TL faizsiz kredi hayvan alım kredisi olarak verilirken, 18 ay vadeli 50 bin TL yem kredisi desteği olmak üzere toplamda 150 bin TL sıfır faizli kredi çekme imkanı sunuluyor. 

ziraat bankası köyümde yaşamak için nedenim var kredisi illeri

Söz konusu kredi paketinde başvurular Tarım ve Orman il / ilçe müdürlükleri üzerinden kabul ediliyor. 

halkbank genç girişimci kredisi aralık kampanyası

HALKBANK GENÇ GİRİŞİMCİ KREDİSİ: 1 SENE ERTELEMELİ SIFIR FAİZLİ 200 BİN TL KREDİ VERİLİYOR! 

Halkbank girişimci kredisi paketleri arasında yer alan Genç Girişimci kredisi paketinde kendi işini kurmak isteyen genç mezunlara 200 bin liraya kadar aylık eşit taksitli, 60 ay vadeli ve 12 ay ana para ödemesiz dönemli kredi desteği sağlanıyor. 

halkbank kadın girişimci kredisi

HALBANK FAİZSİZ ESNAF DESTEK KREDİSİ! 

KOSGEB destekli faizsiz kredi paketleri ile mali destek sağlayan Halkbank müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Halk Bankası kadın girişimcilere sıfır faizli esnaf kredisi paketinde 30 yaşını doldurmayan genç kadın girişimcilere 100 bin liraya kadar sıfır faizli yani faizsiz ihtiyaç kredisi desteği sağlanıyor. 

vakıfbank faizsiz ihtiyaç kredisi n11 kampanyası

VAKIFBANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! N11 DİJİTAL SIFIR FAİZLİ KREDİ NEDİR?

Kredi çekmek istiyorum diyen kişilere Vakıfbank müjdeyi verdi. Alışveriş yapmak için nakit para ihtiyacı duyan ve kredi çekmek isteyen müşterilerine Vakıfbank 5 bin liraya kadar 6 ay vadeli sıfır faizli, daha yüksek tutarlı ve uzun vadeli kredi başvurusu için ise düşük faizli kredi desteği sağlayacak.

Kredi başvurusu için N11 üzerinden alışveriş yapan kişiler ödeme bölümünde Vakıfbank kredisi seçeneğini tercih ederek alışverişlerini tamamlayacaklar. Kredi onayı verilmesi durumunda sepetinizdeki ürünler onaylanacak ve alışverişiniz belirtmiş olduğunuz adresinize kargo ile gönderilecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@