Hyundai Yeni Kampanyaları Duyurdu! Şimdi Al 2023'te Ödemeye Başla Kampanyası İle i10, i20, Elantra, Tucson Fırsatları!

Hyundai firması tarafından Temmuz ayı araba kampanyaları açıklandı. Müşterilere kredi destekleri verilirken şimdi al 2023’te ödemeye başla kampanyaları başladı.

Hyundai Yeni Kampanyaları Duyurdu! Şimdi Al 2023'te Ödemeye Başla Kampanyası İle i10, i20, Elantra, Tucson Fırsatları!

Türkiye’de sıfır kilometre otomobil sahibi olmanın mali yükümlülükleri her geçen gün zorlaşırken firmalar araba kampanyaları ile müşterileri ikna etmeye çalışıyorlar. Araç satış rakamları dibe vuran firmalar sıfır kilometre arabalar için araba kampanyaları düzenliyorlar. Araba kampanyaları ile müşterilere çok özel imkanlar verilirken bu yolla araç satış rakamlarındaki kayıplar telafi edilmeye çalışılıyor.

HYUNDAİ ARABA KAMPANYALARI TEMMUZ 2022

Hyundai tarafından yeni ayın araba kampanyaları açıklandı. Firma bu ay da müşterilere çok özel tekliflerde bulunuyor. Özellikle de şimdi al 2023’te ödemeye başla kampanyasının büyük talep görmesi bekleniyor. Bu kampanyaya göre kampanya kapsamında bulunan sıfır kilometre otomobiller için müşterilere kredi desteği verilecek. Ancak müşteriler bu kredi ödemelerine hemen başlamayacaklar. Otomobilin Temmuz ayında alacak olan müşteri ödemelere 2023 yılının Ocak ayında başlayacak. Bu 6 aylık süreçte herhangi bir ödeme yapılmayacak.

Hyundai’nin kampanya kapsamındaki otomobilleri satın almak isteyenler üç bankadan kredi kullanabilecekler. Hyundai ile bankalar ile yapılan anlaşma ile müşterilere bu imkan sağlanıyor. Garanti BBVA aylık yüzde 1,99 faizle 6 ay ertelemeli kredi, Yapı Kredi Bankası aylık 2,19 faizle 3 ay ertelemeli kredi ve TEB de aylık yüzde 2,78 faizle 5 ay ertelemeli kredi imkanını müşterilere sunuyor.

Hyundainin şimdi al 2023’te ödemeye başla kampanyası kapsamında Hyundai i10, Hyundai i20, Hyundai Elantra, Hyundai Bayon, Hyundai Kona Elektrik, Hyundai Tucros, Hyundai Santa Fe Hibrit model araçlar satın alınabilecek. Alınan kredi destekleri için 6 ay boyunca müşteriler herhangi bir ödeme yapmayacaklar.

Öte yandan bir diğer kampanya da Hyundai i20 için yapılıyor. Müşteriler Hyundai i20 model sıfır kilometre araç alımlarında 7.000 TL indirimden yararlanabilecekler. Ayrıca bu otomobil için müşterilere 12 ay vadeli ve aylık 0,99 faizli 50 Bin TL de kredi desteği veriliyor.

Emlak365.com