Hyundai'den Çılgın Araba Kampanyaları! 22 Bin TL Nakit İndirim İle Hyundai i20, Faizsiz Kredi İle Hyundai Kona!

Hyundai Eylül ayı araba kampanyaları ile müşterilere çok özel fırsatlar veriyor. Hyundai Eylül ayında hangi model araçlarda özel indirimler ve kredi fırsatları sunuyor?

Finans 16.09.2021 - 20:12 16.09.2021 - 20:21 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de yerli üretim yapan dünya devi otomobil firmalarından olan Hyundai son dönemlerde araba kampanyalşarı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Eylül sonuna kadar geçerli olacak araba kampanyalarını açıklayan Hyundai her bütçeye uygun bir imkan veriyor. Peki Eylül ayında Hyundai'den sıfır kilometre otomobil satın alacaklara hangi imkanlar veriliyor. İşte Hyundai'nin Eylül ayı fırsatları...

HYUNDAİ i10 KREDİ DESTEĞİ KAMPANYASI  

Eylül ayı içerisinde Hyundai i10 model otomobil satın almak isteyen müşterilere çeşitli imkanlar sağlanabiliyor. Firma tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Hyunai i10 satın alacaklara 12 ay vadeli ve 0,99 faizli 50 Bin TL kredi desteği veriliyor. Bankaların taşıt kredilerinin faizlerinin oldukça altında olan bu kredi faizi gayet cazip bir imkan olarak değerlendiriliyor. 

HYUNDAİ i20 22 BİN TL İNDİRİM KAMPANYASI 

Eylül ayı araba kampanyaları içerisinde en avantajlı imkanlar Hyundai i20 model sıfır kilometre otomobil için veriliyor. Müşterilere direkt olarak 22.600 TL tutarında bir fiyat indirimi yapılıyor. Ayrıca 12 ay vadeli ve aylık 0,99 faizli 75 Bin TL de kredi desteği veriliyor. Çifte imkan ile Hyundai i20 model otomobil satın almak oldukça kolay bir hale geldi. 

hyundai i20 araba kampanyası

HYUNDAİ KONA FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI 

Hyundai'nin dikkat çeken otomobil modellerinden birisi olan Hyundai Kona da kampanya kapsamında alındı. Buna göre Hyundai Kona satın almak isteyen müşterilere faizsiz kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda müşteriler 12 ay vadeli ve sıfır faizli 100 Bin TL kredi desteği alabiliyorlar. Maliyetsiz şekilde verilen bu kredi desteği Hyundai Kona model araç almayı düşünenlere büyük bir sürpriz oldu. 

HYUNDAİ YENİ TUCSON ARABA KAMPANYASI 

Hyundai'nin üst segment araçlarından olan Yeni Tucson için de araba kampanyası düzenleniyor. Bu model araçtan almak isteyen müşterilere kredi desteği veriliyor. 12 ay vadeli 100 Bin TL kredi faizsiz olarak verilecek. Müşteriler ek maliyetlerle karşılaşmadan bu kredi desteği ile sıfır kilometre Hyundai Yeni Tucson model otomobil satın alabiliyorlar. 

HYUNDAİ YENİ ELENTRA ÖZEL KAMPANYASI 

Hyundai'nin kampanya kapsamına soktuğu bir diğer model ise Hyundai Yeni Elentra oldu. 231.400 TL'den satışa çıkarılan bu otomobil için müşlterilere 12 ay vadeli 100 Bin TL kredi desteği faizsiz olarak veriliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@