ICBC Kredi Faizlerini Düşürdü! Düşük Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi ICBC’de!

ICBC ihtiyaç kredisi faiz oranları son derece uygun oranlardan açıklanmıştır. Bu kredi sayesinde sizler de kolaylık ile uygun koşullarda ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Finans 01.05.2022 - 23:33 01.05.2022 - 23:35 Duygu Dilan Duman

ICBC tarafından ihtiyaç kredisi son derece uygun faiz oranlarına verilmektedir. Bu sayede kişiler, günlük hayatta çeşitli ihtiyaçlarına yönelik nakit para açığını kapatabilirler. Bazı zamanlarda kişilerin ödemeleri birikebilir ya da plan dışı ödemeler ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda da nakit para bulmak bazen zorlu olabilir. Tam da bu noktada devreye giren ICBC, son derece uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisini kişilere vermektedir. Bu sayede kişiler kendi işleri için ihtiyaç duydukları nakit para desteğini sağlamış olmaktadır.

ICBC İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ICBC tarafından verilen ihtiyaç kredisi ile birlikte son derece uygun şekilde para harcanması mümkündür. Kişiler gerekli gördükleri durumlarda ICBC’ye başvurarak ihtiyaç kredisi alabilirler. Bu kredinin başvurusu yapılmadan önce detaylı bir araştırma yapılması gereklidir. Yapılan araştırma sonucunda kredinin koşulları ve kredi alacak kişinin karşılaması gereken şartlar öğrenilebilir. Banka tarafından belirlenen ve kredi almak isteyen kişinin karşılaması gerektiği şartlar şunlardır:

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Gelirleri resmi bir belge ile belgeleyebiliyor olmak
  • Kredi notunun banka tarafından istenilen düzeyde olması

Belirtilen şartları sağlayan kişiler, kolaylık ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Bu krediyi almak isteyen kişiler öncelikle banka müşterisi olup olmadıklarına dikkat etmelidirler. Banka müşterisi olan kişiler mobil uygulama ya da internet bankacılığı üzerinden kolaylık ile kredi başvurusu yapabilirler. Banka müşterisi olmayan kişiler ise en yakın şubeye giderek gerekli belgeleri götürmelidirler. Bu belgeler şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı
  • Gelir beyan belgesi
  • İkametgah belgesi

Belirtilen belgeler ile birlikte kredi başvurusu yapılabilir. Bu başvuru sonucunda yapılan değerlendirmeden çıkan yanıt olumlu olursa kredi anında kullanılmaya hazır hale gelir.

ICBC İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

icbc

ICBC ihtiyaç kredisi güncel faiz oranı %2,01’dir.

ICBC En Fazla Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor?

ICBC tarafından verilen maksimum ihtiyaç kredisi 50.000 TL’dir.

ICBC İhtiyaç Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

ICBC ihtiyaç kredisi en uzun vade oranı 36 aydır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@