İçinde Yok Yok! Ayçiçek Yağı, Toz Şeker, Tuz, Makarna, Un Gıda Kolisi Tarım Kredi Market'te 199 TL

Gıda fiyatlarına Tarım Kredi Market darbesi vuruldu. Ayçiçek yağı, toz şeker, tuz, makarna, undan oluşan gıda kolisi 199 liraya satışa sunuldu. En ucuz ayçiçek yağı, un, şeker fiyatları!

Finans 22.06.2022 - 10:57 22.06.2022 - 10:58 Gülcan Özer

Enflasyon rakamlarında yükseliş tüm hızı ile devam ederken ne yazık ki bu yükselişin etkisi ile gıda fiyatlarında zam yağmuru yaşanmıştı. Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan savaşın etkisi ile gıda ürünlerine yapılan zamlar daha da artarken özellikle de ayçiçek yağı, un ve şeker fiyatları en çok zamlanan gıda ürünleri arasında yer almıştı. 

Özellikle de ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanan rekor artış ve zam yağmuru vatandaşı isyan noktasına taşırken devreye devlet girmiş, Tarım Kredi Kooperatif Marketler üzerinden ucuz sıvıyağ satışı başlamıştı. Son dönemde yeni toz şeker ve un fiyatlarında fahiş zamlar yapılırken Tarım Kredi bir kere daha devreye girmiş, piyasa fiyatının çok daha altında ucuz toz şeker satışına başlanmıştı. 

TARIM KREDİ MARKET'TE UCUZ AYÇİÇEK YAĞI, TOZ ŞEKER VE UN SATIŞI DEVAM EDİYOR! 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sık sık yaptığı açıklamalarda vatandaşın ucuz gıda alışverişi için işaret ettiği Tarım Kredi Marketler zincirinde gıda kolisi satışları PTT AVM üzerinden devam ediyor. Diğer marketlere oranla çok daha ucuz fiyatlarla satış yaptığı için izdiham yaşanan marketler nedeni ile satışların bir bölümü PTT AVM üzerine kaydırılmıştı. 

tarım kredi erzak paketi

PTT AVM üzerinden yapılan satışlarda Tarım Kredi Market Ramazan Kolisi satışları devam ederken bu ürün aynı zamanda kapıya teslim, ücretsiz bedava kargo fırsatı ile sepete eklenebiliyor. 

ramazan kolisi içeriği

TARIM KREDİ MARKET GIDA KOLİSİ İÇERİSİNDE HANGİ ÜRÜNLER VAR?

199 liraya PTT AVM üzerinden ücretsiz kargo teslimatı avantajı ile satışa sunulan koli içerisinde, 1 LT Tarım Kredi ayçiçek yağı, Birer kilogramlık fasulye, pilavlık bulgur, kırmızı mercimek, toz şeker, pilavlık pirinç ve buğday unu yer alıyor. Bunlara ek olarak 500 gr harman siyah çay, 830 gr domates salçası, makarna, tuz ve hazır çorba yer alıyor. 

Ramazan Kolisi için siparişler PTT AVM üzerinden halen alınmaya kabul edilirken, ne yazık ki 5 LT teneke ayçiçek yağı için ise siparişler kapanmış durumda. Kargo dahil 145 liraya satılan 5 LT teneke ayçiçek yağı yoğun ilgi görürken siparişler dönem dönem yenilenen stokların ardından yeniden açılıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@