İhtiyaç, Konut, Taşıt Kredisi! Ziraat Bankası Güncel Faiz Oranları

Ziraat Bankası'nın 26 Ağustos - 1 Eylül tarihleri arasında geçerli olan kredi paketleri. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi yaz sonu dönemi güncel faiz oranları.

İhtiyaç, Konut, Taşıt Kredisi! Ziraat Bankası Güncel Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için ayrı ayrı kredi olanakları sağlayan Ziraat Bankası konut kredisi ile ev alacaklar ile taşıt kredisi araba alacaklara özel yaz sonu kampanyaları sunuyor. Bankanın güncel kredi olanakları Emlak365.com aracılığıyla sizlerle.

ZİRAAT BANKASI'NDAN YAZ SONU KREDİ OLANAKLARI

Ziraat Bankası müşterilerine her türlü ihtiyaçları için kredi olanakları sunuyor. Her bir kredi paketi için ayrı ayrı kampanyası olan Ziraat Bankası'nın müşterilerine sağladığı tüm o kampanyalar sizlerle.

İhtiyaç Kredisi kullanacaklar için;

Ziraat Bankası müşterilerinin durumuna, kredi kullanım alanına göre "Tüketici Kredisi, Bireysel Enerji Verimliliği Kredisi, Enerji Verimliliği, Yönetim Kredisi, Tüketici Avans Kredisi, İpotekli Bireysel Finansman Kredisi, Kredili Mevduat Hesabı Eğitim Kredisi, Dijital Kredi, Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi, Ödeme Planı Görüntüleme" kredi paketlerini sağlıyor.

Araba Alacaklar için;

Ziraat Bankası tarafından araba alacaklara "Standart Taşıt Kredisi" sağlanıyor.

Ev Alacaklar için;

Ev alacaklar için ise Ziraat Bankası "Konut Kredisi, Enflasyona Endeksli Konut Kredisi, Yeşil Ev Konut Kredisi, Ortak Konut Kredisi, İnşaat Tamamlama Kredisi, Arsa Kredisi, Bireysel İşyeri Kredisi, Ortak İşyeri Kredisi" kredi pakeylerini veriyor.

NE KADAR KREDİ KULLANILABİLİR?

Ev alacaklar için Ziraat Bankası standart kredi paketlerinde yüzde 80 ile yüzde 90 oranında kredi sağlıyor. Müşterilerin aylık kazançları ve kredi puanlarının uygun olması durumunda sadece yüzde 10 oranında peşinat ödeuerek ev alanbilirler.

Araba alacaklar için ise aracın değeri önemli. Eğer müşteriler 120 bin TL'den daha ucuz araç alacaklar ise aracın değerinin yüzde 70'i oranında kredi kullanabilecekler. Ancak aracın değerinin 120.000 TL'den pahalı olduğu durumlarda banka yüzde 50 oranında kredi sağlar.

İhtiyaç kredisinde üst limit 100.000 TL'dir. Ancak müşteriler kendi aylık kazançlarına göre kredi kullanabilecekler. Örneğin asgari ücretli bir çalışan için ortalama kredi tutarı 25.000 TL ile 40.000 TL arasında değişir.

GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası 120 ay vadeli 25 Ağustos - 1 Eylül dönemi konut kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.37

Ziraat Bankası 48 ay vadeli 25 Ağustos - 1 Eylül dönemi konut kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.61

Ziraat Bankası 120 ay vadeli 25 Ağustos - 1 Eylül dönemi konut kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.55

SONRAKİ HABER