İhtiyaç Kredisi Çekecekler İçin Yeni Gelişme! Garanti BBVA Hemen 10 Bin TL Kredi Kampanyası Duyuruldu!

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere Garanti BBVA hemen 10 Bin TL verdiği kredi kampanyasını duyurdu. Garanti BBVA hemen 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası nedir, nasıl alınır?

İhtiyaç Kredisi Çekecekler İçin Yeni Gelişme! Garanti BBVA Hemen 10 Bin TL Kredi Kampanyası Duyuruldu!

Pandemi etkisi ile bozulan ekonomik göstergeler vatandaşların bütçelerinde derin açıkların oluşmasına sebebiyet verdi. Bu açıkların kapatılması için ise ek kaynaklar zaruri hale geldi. Ek kaynak arayışlarını sürdüren vatandaşların akıllarına gelen ilk yol ise bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor.

Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar bütçelerindeki aksamaları ortadan kaldırabildikleri gibi borçlarını ödeme konusunda da ek süre de elde edebiliyorlar. Bankalar da oluşan bu yoğun talep nedeniyle ihtiyaç kredisi kampanyalarını revize etmeye ve yeni kampanyaları başlatmaya başladılar.

HEMEN 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Garanti BBVA da müşterilerine yönelik yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Garanti BBVA'ya ihtiyaç kredisi için başvuranlara küçük miktarlı kredilerin hemen onaylanması için Hemen 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi kampanyası başlatıldı. Bu kampanya ile müşteriler çok kısa süreler içerisinde hızlı bir şekilde 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar.

HEMEN HIZLI KREDİ İLE PARALAR HESABA YATIYOR

Müşterilerinin finansal sorunlarını çözmek için kredi ürünlerini geliştiren Garanti BBVA, son kredi kampanyası ile müşterilerin nakit erişimlerini hızlandırıyor. Bu kredi kampanyasına başvuruda bulunan müşterilerin kredi taleplerine çokhızlı bir şekilde yanıt veriliyor. Genellikle onaylanan bu ihtiyaç kredisi başvuruları sonucunda müşteriler vadesiz Garanti BBVA hesaplarında hemen 10 Bin TL'yi kullanılabilir halde bulabiliyorlar.

GARANTİ BBVA 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET VE TAKSİT HESAPLAMASI

Garanti BBVA'dan 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çekerek finansman sorunlarına çözüm bulmak isteyenler bu kredi maliyetlerini merak ediyorlar. Garanti BBVA tarafından verilen bilgilere göre 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi için müşterilere aylık yüzde 1,91 oranında kredi faizi uygulanıyor.

Açıklanan kredi faizi ile 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi müşterilere aylık 410 TL taksitle veriliyor. Müşteriler vade süresince ödemeleri düzenli bir şekilde yapmaları durumunda bu kredi için bankaya toplamda 14.794 TL ödeme yapmış oluyorlar.

garanti bbva kredi hesaplama 10 bin tl

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvurusu açısından da müşterilere çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Buna göre müşteriler mobil uygulama, internet şubesi ve banka şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvurularını yapabiliyorlar.

SONRAKİ HABER