İhtiyacı Olan Aman Kaçırmasın! ING Bank Faizsiz, Masrafsız Anında 12 Ay Vadeli 3 Bin Lira Kredi Veriyor

Faizsiz kredi veren bankalar hızla artıyor. Sıfır faizli kredi veren bankalar arasına ING Bank Teknokredi kampanyası ile katıldı!

Finans 28.07.2021 - 10:40 28.07.2021 - 10:49 Gülcan Özer

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken süreçte bankalar arasında yaşanan rekabette hız kazandı. Yükselen faiz oranları nedeni ile müşteri kaybetmek istemeyen bankalar alternatif seçenekler sunarken özellikle de faizsiz kredi kampanyaları dikkat çekiyor. 

Yüksek faiz yükü altında ezilmek istemeyen kişilere bankalar bazı özel koşullar altında düşük faizli ya da faizsiz kredi veriyor. Örneğin bazı bankalar ilk kez kredi kullanan kişilere daha düşük faiz verirken bazı bankalar ise anlaşmalı markalar üzerinden yapılan alışverişlerde müşterilerine sıfır faizli kredi kullanma seçeneği sunuluyor. 

ING BANK FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI BAŞLATTI! 

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan ve en fazla kredi veren bankalar sıralamasında üst basamaklarda yer alan ING Bank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine büyük kolaylık sağladı. 

Kendi alanında ülkemizin en büyük teknoloji zincir mağazaları arasında yer alan Teknosa ile işbirliğine giden ING Bank müşterilerine faizsiz ve masrafsız kredi kullanma imkanı sundu. Başlatılan kampanya kapsamında elektronik ürünlerden alışveriş yapmak isteyen kişiler faiz ödemeden peşin fiyatına taksitle alışveriş yapacaklar. 

ıng-faizsiz-kredi-kampanyası

Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişiler Teknosa üzerinden yapmış oldukları alışverişlerin ödemesinde kullanmak üzere ING Bank ihtiyaç kredisi başvrusu yapmaları halinde;

12 ay vadeli 3 bin liraya kadar, 

10 ay vadeli 2 bin liraya kadar, 

6 ay vadeli 4 bin liraya kadar, 

3 ay vadeli 5 bin liraya kadar sıfır faizli yani faizsiz kredi çekebilecekler. Minimum kredi tutarı 500 lira ile sınırlandırılırken maksimum kredi tutarı ise 20 bin lira olarak belirlendi. 

Daha yüksek tutarlı kredi çekmek isteyen kişiler için ING Bank düşük faiz oranları ile 20 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunacak. Tüm tutarlar için dosya masrafsız kredi desteği sağlanacak. Tablet almak isteyen kişiler için kredi vadesi 6 ay, bilgisayar almak isteyen kişiler için ise en fazla 12 ay ile sınırlı tutulacak. 

ING BANK FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILACAK?

ING Bank sıfır faizli kredi kampanyası için başvurular Teknosa mağazaları üzerinden saat 10:00 ile 22:00 saatleri arasından ya da mesai saatleri içerisinde ING Bank şubeleri üzerinden kabul edilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@