İkinci El Araç Alacaklara En Özel Oranlar! VDF'den 15 Yaşına Kadar İkinci El Taşıt Kredisi!

Volkswagen Doğuş Finans (VDF), uygun ödeme koşulları ve cazip faiz oranları ile ikinci el araç alacaklara destek olmaya devam ediyor. İşte en uygun taşıt kredisi…

Finans 18.05.2022 - 13:22 18.05.2022 - 13:24

Otomobil sahibi olmak isteyenler finansman arayışlarına devam ediyorlar. Türkiye’de son dönemde hem sıfır km hem de ikinci el otomobil fiyatlarının aşırı artışının ardından taşıt kredilerine olan ihtiyaç da artış gösterdi. Sıfır araç almanın zorlaşmasının ardından ikinci ele yönelen birçok vatandaş, VDF’nin uygun finansman seçeneklerinden yararlanarak hayallerindeki ikinci el araca kavuşmaları sağlanıyor.

15 Yaşına Kadar İkinci El Araçlara Kredi Fırsatı!

İkinci el otomobil almak isteyenlerin kredi kullanmadan önce karşısına çıkan en büyük sorunlar arasında yaş şartı ilk sırada yer almaktadır. Özellikle artan fiyatlar nedeniyle yeni modelleri tercih etmekte zorlanan kişiler için Volkswagen Doğuş Finans (VDF), 15 yaşına kadar olan tüm marka ikinci el araçlar için kredi desteği sunmaya devam ediyor. 15 yaşa kadar araçlar için VDF ikinci el taşıt kredisi desteğinden yararlanarak rahat bir ödeme planı ile dilediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

Avantajlı Faiz Oranları ile Taşıt Kredisi!

otomobil-alacaklar-icin-mujdeli-haber-icbcden-geldi-tasit-kredisi-kampanyasi-duyuruldu

Avantajlı faiz oranlarına sahip taşıt kredileri arasında VDF İkinci El Araç Kredisi ilk sırada yerini alıyor. Hem büyük ya grubuna ait tüm marka araçlar için kredi vermesi hem de rahat bir geri ödeme planı sunmasıyla VDF birçok yönden avantaj sağlıyor. Yüzde 2,29’dan başlayan faiz oranları ile 48 ay vade seçenekleri üzerinden araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara en uygun ödeme planları sunulmaya devam ediyor.

Evraksız Taşıt Kredisi Fırsatı!

Kredi başvurularında evrak talebi olmadan ve hızlı işlem ile kolayca kredi başvurusu yapılması da sağlanmaktadır. İkinci elde yüzde 2,29 faiz oranları, 48 ay vade seçeneği ve 15 yaşına kadar tüm marka araçlar için en uygun finansman desteği ile vatandaşların 2022 yılında da araç sahibi olması sağlanacak. En uygun taşıt kredisi fırsatlarından yararlanarak hayalin kurduğunuz araca kolayca sahip olabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@