İkinci El Taşıt Kredisi Faizleri Düştü! ING ve N Kolay'dan 14 Yaşa Kadar 2. El Taşıt Kredisi Geldi!

Sıfır otomobil fiyatlarında yeni ekonomi sistemi sonrası düşüş yaşansa da ikinci el piyasalara ilgi devam ediyor. İkinci el taşıt kredilerinde ise oranlar değişti…

Finans 24.12.2021 - 13:50 24.12.2021 - 13:50 Serhat Karaman

En uygun taşıt kredisi oranlarını arayan vatandaşlar, son dönemde değeri hızla artan otomobiller karşısında sıfır ve ikinci el taşıt kredisi arayışlarını sürdürüyor. Kurda yaşanan sert dalgalanmalar sonrasında, Kabine toplantısıyla beraber geçtiğimiz günlerde açıklanan kur korumalı TL mevduat hesap sistemi, kurun düşmesini sağladı.

Kurda yaşanan düşüşlerin ardından sıfır araç fiyatlarında indirim yapılsa da yine de vatandaşlar ikinci el piyasaları tercih etmeye devam ediyor. ING Bank ve Aktif Bank ise en uygun ikinci el taşıt kredisi oranları ile dikkat çekiyor.

ING Bank İkinci El Taşıt Kredisi Faiz Oranları

ING Bank, ikinci el araç satın almak isteyenlere uygun finansman sağlıyor. 8 yaşa kadar araçlarda geçerli olmak üzere, 48 ay vade ve yüzde 1,04’ten başlayan faiz oranları ile en uygun 2. el taşıt kredisi fırsatı sunuluyor. İkinci el araç satın almak isteyenler için uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranlarının uygulandığı kredi türünde, kaskolarını ING üzerinden yaptıran kişiler ise ek faiz indirimlerinden de yararlanabilecekler.

tasit-kredisi-son-oranlar

8 yaşa kadar 2. el araçlar için geçerli kredi için faiz oranı 3 – 6 ayda yüzde 0,99, 9 – 48 ay da ise yüzde 1,44 olarak belirlenmiştir. 3 ay erteleme seçeneklerini de kullanarak tüm vatandaşların ikinci el otomobil alımları için uygun kredi fırsatından yararlanması mümkündür.

Aktif Bank Taşıt Kredisi Fırsatı

Aktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi ile araç sahibi olmak isteyenlere en uygun oranlar sunuluyor. 14 yaşını geçmemiş tüm marka ve modellerde geçerli olacak biçimde talep edilecek kredi, ikinci el araç satın alımlarında uygun finansmanı sağlıyor.

Yüzde 1,89 faiz oranlarıyla verilen kredi için 60 aya kadar vade uygulanabilmektedir. Araç değerinin yüzde 70’ine kadar verilen kredi için ödeme planının hazırlanmasında da gelir durumu dikkate alınacaktır. Avantajlı oranlarla en uygun taşıt kredisini alarak dilediğiniz araca kolayca sahip olabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@