İlk Taksit Ödemesi 2022'de! Akbank'tan 500 Bin TL Kobi Kredisi Desteği

Ekonominin bel direği olarak kabul edilen KOBİ'lere yönelik destek kredileri hız kazandı. Özel KOBİ destek kredisi veren bankalar arasına Akbank'ta katıldı!

Finans 25.09.2021 - 04:00 25.09.2021 - 04:00 Gülcan Özer

KOBİ sınıfında yer alan işletmeler, artan masraflar ve ürün fiyatları sebebiyle sermayelerini denkleştirmekte güçlük çekiyor. Bunun bilincinde olan Akbank, KOBİ müşterileri için yepyeni bir kampanya hazırladı. Üstelik piyasa fiyatlarının çok aşağısında oranlarla, detaylar mı? Hepsi içeriğimizin devamında.

Akbank, KOBİ müşterilerine 36 aya varan vadelerle 500.000 TL kredi imkânı sunuyor. Üstelik sıkı durun, sunulan bu kredinin aylık faiz oranı sadece %1,45. 12 ay, 24 ay ya da 36 ay vade seçeneğiyle yararlanabileceğiniz bu kredi kampanyası sayesinde borçlarınızı ödeyebilecek, ofisinizi yenileyebilecek ya da işçilik giderlerinizi karşılayabileceksiniz. Kredinizi şimdi çekip ödemelerinize 2022’de başlamak da tamamen sizin inisiyatifinizde olacak.

Akbank 500.000 TL KOBİ Kredisi Hesaplama

Emlak365 olarak sizler için yine farklı ödeme planları ile ilgili fikirler sunacak ve kredi planınızı rahatlıkla şekillendirmenizi sağlayacağız. En sık tercih edilecek tutarlarda KOBİ kredisi için farklı vadelerde ne kadar ödeme yapacağınızı hazırlamış olduğumuz tabloda görebilirsiniz.

akbank-kobi-kredi-faiz-oranları

Akbank KOBİ Kredisi Şartları Nelerdir?

Şimdi de Akbank KOBİ kredisi şartları nelerdir? sorusuna bir göz atalım. Bu hizmetten yararlanabilmek için şahıs işletmeniz ya da ticari bir şirketiniz olmalıdır. İster şahıs işletmesi olsun, ister ticari şirket olsun firma kredi sicilinin temiz olması, icra veya haciz kaydının bulunmaması gerekir. Ayrıca firma adına çek kullanıldıysa son 2 yıl içerisinde ödenmemiş çek bulunmamalı, aktif gecikmesi bulunan ticari krediniz de olmamalıdır.

KOBİ kredisi başvurusunda bulunmak için hesabınızın bulunduğu Akbank şubesi ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer firmanıza ait Akbank hesabı bulunmuyorsa dilediğiniz bir Akbank şubesine giderek ticari hesap açmak istediğinizi bildirin ve hesabınızı anında açın. Hesap açılışı esnasında firmanıza ait imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi ve vergi levhası gibi evrakların yanı sıra son 3 yıla ait mali tablolarınızı da yanınızda bulundurun ya da dijital kopyalarını mail yoluyla şubedeki müşteri temsilcisi ile paylaşın. Kredi tahsisinin olumlu sonuçlanması halinde paranız hesabınıza geçer, size de işletmenizin ihtiyaçlarını dilediğiniz gibi karşılamak kalır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@