ING Bank İhtiyaç Kredisi Değil, Masrafsız, Faizsiz Borç Para Dağıtıyor! Sıfır Faizli Kredi Cepleri Rahatlatacak

Acil borç para arıyorum diyenlere ING Bank sıfır faizle kredi müjdesi verdi! ING Bank hoş geldin kredisi nedir, tanışma kredisi nasıl çekilir?

Finans 03.04.2022 - 09:30 03.04.2022 - 09:30 Gülcan Özer

Yüksek gelen faturalar, market alışveriş, kira, giyim gibi harcamalar her geçen gün daha da pahalanırken vatandaş büyük bir geçim derdine düşmüştü. Yaşanan süreçte ay sonunu getirmekte zorlanan vatandaşlar borç para arama derdine düşerken ING Bank vatandaşa ilaç gibi gelecek bir kredi kampanyası başlattı. 

ING Bank Hoş Geldin Kredisi kampanyası ile ilk kez ING Bank müşterisi olan ve kredi başvurusu yapan kişilere sıfır faizli, masrafsız ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. Kampanyada verilen para için hem masraf hem de faiz talep edilmemesi nedeni ile kampanya finans kulisleri tarafından borç para olarak isimlendirildi. 

ING BANK TANIŞMA KREDİSİ KAMPANYASI: FAİZSİZ 5.000 TL KREDİ! 

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan ING Bank tarafından başlatılan kampanya kapsamında nakit paraya ihtiyacı olan kişilere ilk kez ING Bank müşterisi olması şartı ile faizsiz kredi verileceği ilan edildi. Tanışma kretisi olarak isimlendirilen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin cep telefonların ING Bank mobil şube uygulamasını indirmesi ve ardından uzaktan müşteri edinimi sürecini tamamlaması gerekiyor. 

ıng faizsiz kredisi

Cep telefonu uygulaması ile şubeye gitmeden müşteri olan kişiler süreci tamamladıktan sonra yine cep telefonu uygulaması üzerinden şubeye gitmeden 5 bin liraya kadar faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak sıfır faizli kredi çekebiliyor. 

ıng masrafsız ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu

ING BANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 5000 TL SIFIR FAİZLİ KREDİ KAÇ TL TAKSİTLE ÖDENİYOR?

İhtiyaç kredisi kampanyası için sunulan fırsattan yararlanan kişiler bankaya gitmeden kredi çekme imkanına sahip olacak. Bankaya gitmeden cep telefonu üzerinden yapılan başvuru ile kredi onayı alan kişilere talep etmiş oldukları kredi tutarı anında hesaplarına yatırılacak. 

Faizsiz ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler bankadan 5 bin liraya kadar sıfır faizli kredi çekme fırsatını 6 ay vadeli kredi paketinde yakalayacak. Bu pakette aylık taksit tutarı 833 TL olarak gerçekleşecek. Daha uzun vadeli ve yüksek tutalı nakit paraya ihtiyacı olanlara yüzde 0.99 faiz oranı ile 12 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı verilirken bu kredinin aylık taksit tutarı ise 899 TL olarak gerçekleşecek. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@