ING Bank'tan Heyecanlandıran Kampanya! Günde 12 Lira Taksitle 10 Bin Lira Anında Kredi Alabilirsiniz

ING Bank acil paraya ihtiyacı olanlar için kampanya düzenledi. Günde sadece 12 lira taksit ödemesi ile birlikte 10 bin lira kredi verecek.

ING Bank'tan Heyecanlandıran Kampanya! Günde 12 Lira Taksitle 10 Bin Lira Anında Kredi Alabilirsiniz

Pandemi pek çok vatandaşın ekonomik sıkıntılar yaşamasına neden oldu. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar ise bu süreçte soluğu bankalarda aldılar. Destek almak isteyen vatandaşlar için bankalar müşteri portföylerini de geliştirmek için görülmemiş kampanyalar düzenlediler. Son zamanların en çok kampanya düzenleyen bankası ise ING Bank oldu.

Pek çok vatandaş acil para ihtiyacını çözebilmek için bankaların güncel faiz oranlarını ve ödeme seçeneklerini araştırmaya başladılar. Ancak ING hazırlamış olduğu kredi kampanyası ile birlikte pek çok kişiyi heyecanlandırdı.

GÜNDE SADECE 12 LİRAYA KREDİ FIRSATI!

ING-kredi

ING Bank banka müşterisi olmayan vatandaşlara özel bir fırsat sundu. Bu fırsat ile birlikte en düşük faiz oranlarını vermeyi amaçlıyor. ING Bank henüz müşterisi olmayan vatandaşlar için sunduğu yeni kredi kampanyasının 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olduğunu açıkladı.

Kampanyanın detaylarına bakıldığı zaman ise 10 bin lira anında kredi için günde 12 lira ödeme yapılacak. Günlük 12 lira taksitli kampanyanın aylık taksit tutarı ise 368 lira olarak açıklandı.

ING BANK EN DÜŞÜK FAİZ ORANINI AÇIKLADI!

İhtiyaç kredisi çekecek olan vatandaşların bu süreç içerisinde 10 bin lira ile 50 bin lira arasında kredi başvurunda bulunmaları gerekiyor. Faiz oranı ise yüzde 1.35 olarak açıklandı. İhtiyaç kredisinin aylık tutarı faiziyle birlikte 36 ay vadeli olmak üzere toplam geri ödemesi ise 13 bin 328 lira olarak açıklandı.

Kampanyadan ING ile çalışan vatandaşlar yararlanamayacak. Bunun için bankaya direkt olarak başvurmak ve yeni müşteri olduğunuzu ifade ederek başvuru yapmak gerekiyor. Düşük faizli, küçük taksitli anında krediden yararlanabilmek için ise kredi notunun 1850 puan ve üzerinde olması gerekiyor.