İnşaat Ve Bankacılık Hisselerine Dikkat! Borsa İstanbul 10 - 14 Ocak Haftalık Hisse Önerileri Belli Oldu!

Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi için 10 - 14 Ocak haftasının haftalık hisse önerileri açıklandı. Yeni haftada hangi hisse senetleri takip edilmeli? Hangi hisse senetlerine yatırım yapanlar kazanacak?

İnşaat Ve Bankacılık Hisselerine Dikkat! Borsa İstanbul 10 - 14 Ocak Haftalık Hisse Önerileri Belli Oldu!

Türkiye ekonomisinin en büyük gösterge alanı olan Borsa İstanbul'a yerli ve yabancı yatırımcıların ilgisi yüksek seviyede devam ediyor. Borsa İstanbbul BIST 100 Endeksi geçtiğimiz hafta doğru yatırım yapan yatırımcılara yüksek kazanç sağlamayı sürdürdü. Bora İstanbul BIST 100 Endeksi'nin 10 - 14 Ocak haftasında neler bekliyor? Borsa İstanbul'da hangi hisse senetleri takip edilmeli? Yeni haftanın popüler hisse senetleri hangileri olacak?

BORSADA YÜKSKE KAZANÇ NASIL SAĞLANIR?

Borsa yatırımı yapmak isteyenler yüksek kazanç elde edebilecekleri yöntemleri merak ediyorlar. Borsanın yükselişi her zaman kazanç anlamına gelmiyor. Borsada yüksek kazanç elde etmek için doğru zamanda doğru şirketlerin hisse senetlerine yatırım yapmak gerekiyor. Bunun için de çok fazla değişkenin bilgisine sahip olmak şart. Borsada kazanç sağlamak isteyenlere yatırım şirketlerinin hisse önerileri de fikir veriyor. Bu hisse önerileri kesin kazanç anlamına gelmese de genellikle yüksek kazanç sağlayacak hisse senetlerine dair işaretler barındırabiliyorlar.

AHLATCI YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ BÜLTENİ YAYINLANDI

Türkiye'de hisse önerileri yayınlayan en aktif yatırım şirketlerinden birisi ahlatcı Yatırım olmaya devam ediyor. Haftalık hisse önerileri bülteni yayınlayan şirket bir önceki hafta önerilen hisse senetlerinin performanslarına dair bilgiler verdikten sonra yeni haftanın hisse önerilerini duyuruyor. Ahlatcı Yatırım tarafından 10 - 14 Ocak haftasının hisse önerileri açıklandı. AHlatcı Yatırım yeni haftada hangi hisse senetlerini tavsiye etti?

AHLATCI YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ GEÇEN HAFTA NASIL PERFORMANS GÖSTERDİ?

Ahlatcı Yatırım tarafından yayınlanan bültene göre geçtiğimiz hafta önerilen hisse senetleri arasında yer alan ECILC, KARSN, KRDMD, PARSN ve VESTL pay senetleri hedef fiyat aralığına ulaşmayı başardı. Geçtiğimiz hafta görülen en yüksek seviye ile bir önceki haftanın kapanış değeri dikkate alındığında KRDMD yüzde 26,1, ECILC yüzde 12,8 değer kazandı. Kapanış fiyatlarına göre geeçen hafta en çok kazandıran hisse seneti ile yüzde 25,8 yükselişle KRDMD oldu. Geçtiğimiz hafta XU100'de yüzde 9,46 yükseliş kaydedilirken Ahlatcı Yatırım tarafından önerilen hisse senetlerinin ortalama değer kazancı yüzde 10,94 oldu.

AHLATCI YATIRIM YENİ HAFTANIN HİSSE ÖNERİLERİ

Ahlatcı Yatırım tarafından yeni haftanın hisse önerileri de yayınlandı. Buna göre geçtiğimiz hafta önerilen ECILC, KARSN, KRDMD, PARSN ve VESTL hisse senetleri öneri listesinden çıkarıldı. Bu hisselerin yerine ise Ahlatcı Yatırım 10 Ocak - 14 Ocak haftasında ALKİM, CIMSA, GARAN, VAKBN ve YKBNK hisse senetlerini önerdi.

Not: Burada yer alan değerlendirmeler ilgili yatırım şirketine ait olmakla beraber yatırım yaparken tek veri olarak kullanılmamalıdır. Yatırım şirketinin risk seviyesi ile sizin risk seviyeniz örtüşmeyebilir. Haberimizde kesinlikle yatırım tavsiyesinde bulunulmamıştır.

SONRAKİ HABER