İş Bankası Akaryakıt Zamlarına Meydan Okudu! 40 TL Yakıt Hediyesi Veriyor!

Kampanyalarıyla adından söz ettiren İş Bankası, müşterilerine akaryakıt harcamalarında kullanabilecekleri 40 TL Maxipuan hediye ediyor.

Finans 06.01.2022 - 11:33 06.01.2022 - 11:34 Büşra Uluşen

İş Bankası, yayınladığı kampanyalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Banka son olarak duyurduğu kampanyası ile Bankkart kulanıcılarına akaryakıt harcamalarında kullanabilecekleri 40 TL Maxipuan hediye ediyor. 

İŞ BANKASI'NDAN 75 TL AKARYAKIT HEDİYESİ!

İş Bankası, 1 Ocak - 15 Şubat tarihleri arasında, Bankkamatik Kart ile Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz harcamasına, Maximum Shell istasyonlarında kullanabilecekleri yakıt alışverişleri için 40 TL Maxipuan veriyor.

Kampanya kapsamında kazanılan MazxiPuanlar sadece Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarında görüntülenmektedir ve yalnızca akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Kazanılan MaxiPuan'lar 22 Şubat 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. Bu puanların 7 Mart 2022 tarihine kadar kullanılması gerekiyor. Puanları kullanmamanız halinde 8 Mart'ta kartınızdaki puanlar silinecektir. 

iş bankası shell

KAMPANYAYA NASIL KATILIRIM?

İş Bankası 40 TL Shell kampanyasına katılmak için Maximum Mobil uygulamasında yer alan ''Kampanyalar'' bölümünden ilgili kampanyadaki ''KATIL'' butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Kampanya İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar) aynı gün içerisinde yapılan 150 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Kampanya, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve Maxipuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ya da iade işlemleri ile Maximum POS cihazından yapılmayan alışverişlerde geçerli değildir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@