İş Bankası Aracılığıyla Araba Alacaklara 0.53 Oranlı Nakit Destek! Ayın 31'i Son Gün

Aralık ayı sonuna kadar geçerli kampanya kapsamında İş Bankası 0.53 faizle araç alacaklara nakit destek sağlayacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenler için birkaç günlük fırsat..

İş Bankası Aracılığıyla Araba Alacaklara 0.53 Oranlı Nakit Destek! Ayın 31'i Son Gün

Araç sektöründen dolar kuruna bağlı olarak gelen zam haberler araba almak isteyenlerin omzuna ek yükler bindirdi. Öyle ki dolar kurunun 17 TL seviyesini görmesiyle bazı firmalar Türkiye'de üretilen modellerine 114 bin TL'ye ulaşan zamlar yaptılar.

Sıfır araç alamayanlar ise ikinci el piyasasından kendisine uygun araç arıyor. İş Bankası'da ikinci el araç alacaklar için yüze 0.53 faizle taşıt kredisi veriyor. Ancak kredi limitli hemde ek şartları var.

İKİNCİ EL ARAÇ ALIMLARINA ÖZEL TAŞIT KREDİSİ

İkinci el araç almak isteyenler için İş Bankası OTO Net ile bir protokol imzaladı. Anlaşma kapsamında ikinci el araç almak isteyenler, arabalarını OTO Net üzerinden almaları durumunda çok özel bir taşıt kredisinden faydalanacaklar.

20.000 TL'den 75.000 TL'ye kadar sunulan taşıt kredisi olanakları ile vatandaşlar araç almak için gerekli eksik tutarlarını yüzde 0.53 veya yüzde 0.87 faiz oranıyla kapatabilecekler. Uygulanacak olan kredi faiz oranları ise kredi limitine göre belirlenecek.

Müşteriler OTO Net'te alacakları için 20.000 TL eksikleri varsa İş Bankası'ndan 0.53 faizle kredi kullanabilecekler.

Kredi talebi 30.000 TL olursa İş Bankası bu defa yüzde 0.87 faiz oranıyla kredi sağlayacak.

Bu limitten sonraki kredi talepleri ise aşağıda yer alan tabloya göre karşılanacaklar. Müşteriler araç almak için 75.000 TL'ye kadar taşıt kredisi talebinde bulunabilecekler. İş Bankası yüksek limitli kredi taleplerini aylık yüzde 1.28, yüzde 1.40 ve yüzde 1.48 faiz oranlarıyla değerlendirecek.

iş bankası araba kredisi

Kredi kullanımlarında İş Bankası ayrıca düşük faizli krediler için 12 ay vade sağlıyor. Eğer kredi limiti 40.000 TL olursa faiz oranı yüzde 1.28 vade süreci 24 ay olacak. Diğer kredi talepleri ise 36 ay vade ile kullanılabilecek.

Banka kredi paketine dair tablosunda ayrıca müşterilerine "Yıllık toplam maliyet oranı hesaplamasına tüm vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Toplam ücret, kredi tutarının % 0,5'i (binde beş) oranında hesaplanan tahsis ücreti + BSMV ve 24,82 TL rehin tesis ücreti bedellerinden oluşmaktadır." açıklamasında bulundu.

Kredi kullanacak olanlar başvurularını OTO Net üzerinden SBANKOTONET2021 kampanya koduyla 31 Aralık tarihine kadar yapabilecekler.

SONRAKİ HABER