İş Bankası Bankamatik Kartı Olanlar Size! Resmi Sitesinden Duyurdu

İş Bankası resmi sitesinden yayımladığı duyurusunda şubat ayı sonuna kadar geçerli olan bankamatik kampanyalarını duyurdu. İşte İş Bankası'nın ilan ettiği kampanyaların detayları.

Finans 07.02.2022 - 13:59 07.02.2022 - 14:04 Mustafa Karagöz

Bankalar kredi kartı kullanımlarına özel çok sayıda kampanya sunarlar. Ancak bankamatik kartı kampanyaları sınırlı olurken İş Bankası, şubat ayında müşterilerinin karşına 5 ayrı kampanya ile çıktı. İş Bankası bankamatik kartı olanlar için geçerli olan kampanyaların detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. İşte bankanın sunduğu o fırsatların tamamı. 

İŞ BANKASI BANKAMATİK KARTI OLANLAR İÇİN O KAMPANYALAR

İş Bankası bankamatik kartı olanlar için market, tatil, giyim, yemek ve akaryakıt alımları için ek TL kazanımı mümkün oluyor. Banka müşterilerine 40 TL'den 400 TL'ye kadar fırsatlar veriyor. Çoğu kampanya için kampanya tarihi 28 şubat olarak açıklanırken müşteriler bu tarihe kadar yapacakları alışverişlerde İş Bankası'ndan ek puanlar kazanacaklar. 

40 TL Akaryakıt Kampanyası

Müşteriler İş Bankası bankamatik kartlarıyla Shell'den 40 TL kazanabilirler. 15 Şubat tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında bankamatik kartıyla Maximum anlaşmalı Shell istayonlarından farklı günlerde ve tek seferde gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamasına 40 TL puan verilecek. Bu puanlar yine Shell istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılacak. 

75 TL Market Kampanyası

28 Şubat tarihine kadar geçerli olan kampanya market alışverişleri için geçerli olacak. İş Bankası bankamatik kartıyla anlaşmalı marketlerden tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişinizden sonra, farklı günlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri her peşin alışverişiniz için 15 TL, toplam 75 TLpuan kazanılabilir. 

400 TL Tatil Kampanyası

İş Bankası'nın en yeni kampanyalarından birisi de Tatilbudur kampanyası. Müşteriler 4 Şubat ie 28 Şubat tarihleri arasında Tatilbudur sitesinden Maximum özellikli kredi kartları veya bankamatik kartıyla tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişlerinde 400 TL puan kazanacaklar. 

2 Kampanya Birden Daha

İş Bankası tarafından başlatılan bir diğer kampanya ise 100 TL moda kampanyası. Banka kartla 28 Şubat tarihine kadar yapılacak alışverişlerde 100 TL puan sağlanacak. Bankanın kampanyası anlaşmalı giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarından yapılacak alışverişlerde geçerli olacak. 

Son kampanya ise firmanın bağlı olduğu anlaşmalı yemek firması üzerinden kullanılacak. 5 Mart tarihine kadar geçerli kampanya ile Bankamatik Kart’ınız ile HD İskender’den tek seferde gerçekleştireceğiniz 75 TL ve üzeri ilk alışverişte 15 TL puan kazanılabilecek. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@