İş Bankası Başvuranlara Veriyor! Ayda 968 TL'ye Hemen 25 Bin TL Anında Kredi!

İhtiyaç kredisi çekerek acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmak isteyen müşterilere yönelik İş Bankası  Anında Kredi Kampanyası ile nakit desteği dağıtmaya devam ediyor. 

Finans 09.09.2021 - 18:10 09.09.2021 - 18:17 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik şartlar bazı vatandaşları oldukça sıkıntı bir sürecin ortasında bıraktı. Yaşanan nakit darlığı nedeniyle borçlarını ödeyemeyen ve ailelerinin geçimlerini karşılamakta yetersiz kalan vatandaşlar ek kaynak arayışlarına başladılar. Bundan dolayı da ihtiyaç kredisi kampanyalarına olan ilgi zirveye çıktı. 

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların son dönemlerde iki önemli kritere azami derecede dikkat ettikleri tespit edildi. Buna göre müşteriler ihtiyaç kredisi tercihlerinin belirlerken ilk önce maliyet kriterine dikkat ediyorlar. Ardından önem verilen kriter ise hemen ihtiyaç kredisi alabilme imkanları oluyor. Müşteriler kendilerini bekleten, işlemler arasında boğulmalarına neden olan bankalarla çalışmayı tercih etmiyorlar. 

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ KAMPANYASI

İş Bankası tarafından müşterilere kredi kampanyaları duyurulmaya devam ediliyor. Banka tarafından yapılan açıklamalara göre acil nakit ihtiyaçları içerisinde sıkıntı çeken müşteriler İş Bankası'ndan çok hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi çekebilecekler. Anında Kredi Kampanyası ile müşteriler finansal sorunlarına aynı zamanda makul maliyetlerle çözüm üretebiliyorlar.

MÜŞTERİYE ÖZEL FAİZ UYGULANIYOR

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası kapsamında müşterilere 100 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu kredi kampanyasının bariz özelliklerinden birisi de İş Bankası müşterilerine sunulan kişiye özel faiz oranları oluyor. Müşterilerin ödeme performansları olumluysa ve daha önce bankacılık sektörü ile olan ilişkilerinde bir problem yaşanmamışsa düşük faizlerle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 

90 GÜN ÖDEME ERTELEME

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası kapsamında müşterilere farklı avantajlar da sunuluyor. Bunlardan birisi de 90 gün süreyle ödeme erteleme imkanı oluyor. Bugün ihtiyaç kredisi kullanan İş Bankası müşterileri ilk 90 gün boyunca bankaya herhangi bir şekilde ödeme yapmıyorlar. 90 gün sonra ise kredi taksitleri ödenmeye başlıyor. İş Bankası tarafından verilen bilgilere göre 90 gün ödeme erteleme imkanından yararlanmak isteyen müşterilerin kredi başvurularını İşCep veya İnternet Şubesi'nden yapmaları gerekiyor. 

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA 

25 bin lira iş bankası ihtiyaç kredisi hesaplama

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası kapsamında müşterilere kişiye özel faiz uygulansa da temel faiz oranı yüzde 1,60 olarak açıklandı. İş Bankası'ndan 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 968 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@