İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi kampanyasını duyurdu! Ev sahibi olmak kolaylaşıyor mu?

İş Bankası’nın Her Şey Dahil Ev Kredisi, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlerden büyük ilgi görüyor…

Finans 06.05.2022 - 10:55 06.05.2022 - 10:55 Duygu Dilan Duman

Son dönemde kira ve konut fiyatlarındaki hızlı yükseliş yaşanması ev satın almak isteyenleri kara kara düşünüyor. Konut fiyatlarındaki artışa yetişmek imkansız gibi görünürken, bankaların konut kredisi sayesinde ev almak kolaylaşıyor. Hayallerindeki eve konut kredisi ile ulaşmak isteyenler için İş Bankası’ndan her şey dahil ev kredisi müjdesi geldi.

Kredi kullanarak ev sahibi olurken ortaya çıkabilecek tüm masraflar, İş Bankası her şey dahil ev kredisi kampanyasında karşılanıyor. Kredi kullanırken karşılaşılan masraflardan kredi tahsis ücreti, taşınır ve taşınmaz rehin tesis ücreti, ekspertiz ücreti gibi masraflar da ev kredisine öze faiz oranlarından faydalanarak kredilendirilebiliyor. Bu sayede konut kredisi ile ev satın almak isteyen vatandaşlar, diğer masraflarında da uygun koşullarda ödeme yapma imkanına sahip olabiliyor.

İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi Özellikleri

is-bankasi-32gunluk-vadeli-mevduat-faiz-oranlari

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından İş Bankası, müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleri ile adından sık sık söz ettiriyor. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklamada her şey dahil ev kredisinin özellikleri duyuruldu. Bu kapsamda ev kredisi kullanan müşterilerin taksit tutarları, kredi vadesi boyunca aynı kalırken sabit taksitli ev kredisinin yanı sıra ödemeleri de kişinin bütçesine özel olarak hazırlama imkanı veriliyor. İş Bankası her şey dahil ev kredisinde kredi faizinin bir kısmının katkı payı olarak ödenmesi durumunda indirimli faiz oranları ile kullanılabilecek indirimli ev kredisi gündeme geliyor.

İş Bankası Ev Kredisi Fırsatları

Milyonlarca müşterisi bulunan İş Bankası, her taksitte eşit tutarda ana para ödemesi yaparak toplamda ödenen faizin azalabileceği eşit anapara ödemeli ev kredisi kampanyasını da sunuyor. Bu şekilde hayallerindeki eve kira öder gibi sahip olmak isteyenler için alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor. Ev kredisinde yüksek ödemelerle başlayıp ilerleyen yıllarda azalan taksiti yüksek ödemeli başlayan ev kredisi seçenekleri de ilgi görüyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@