İş Bankası'ndan Bayram Sürprizi! Faiz İndirimi İle 50 Bin TL Bayram Kredisi Veriliyor!

Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla beraber bankalar bayram kredisi kampanyalarını duyurmaya başladılar. İş Bankası bayram kredisi kampanyası ile müşterilere çok cazip fırsatlar sunmaya başladı.

Finans 13.04.2022 - 02:52 13.04.2022 - 02:52 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bankaların ihtiyaç kredilerinde bazı promosyon dönemleri bulunmaktadır. Bankalar için Ramazan Bayramı sıklıkla kullanılan promosyon dönemlerinden birisidir. Bu döneme özel kampanyalar düzenleyen bankalar müşterilere çok cazip imkanlarla ihtiyaç kredisi veriyorlar. 2022 Bayram Kredisi kampanyasını açıklayan bankaların ilki İş Bankası oldu. İş Bankası bayram kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? Bayram kredisi ile İş Bankası müşterilerine hangi imkanlar sağlanıyor? 

İŞ BANKASI BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

İş Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapılarak bayram kredisi kampanyası duyuruldu. Bu kampanya kapsamında müşterilere oldukça cazip imkanlarda ihtiyaç kredisi verilecek. İş Bankası'nın müşterilere bu bayram yaptığı sürpriz faiz indirimi oldu. İhtiyaç kredisi kullanan müşterilere bayram kredisi kapsamında aylık yüzde 1,90 oranında faiz uygulanacak. Daha önce İş Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyasında uyguladığı faiz oranı yüzde 1,95'ti. Bu faiz oranındaki indirim bayram kredisi kmapanyasına özel olarak uygulanıyor. 

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çeken müşterilerin bazı uymaları gereken kurallar bulunuyor. Buna göre müşteriler 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerini 36 aya kadar vade ile kullanabiliyorlar. Müşterinin talep ettiği kredi miktarı eğer 50 Bin TL'nin üzerine çıkarsa o zaman uygulanan azami vade süresi 24 aya düşürülüyor. Bu şekilde müşteriler ihtiyaç kredisi çekerek kredi hesaplamalarını yapabiliyorlar. 

İş Bankası müşterileri ihtiyaç kredisi çekmeleri halinde bankalarından ödeme kolaylıkları imkanına da sahip oluyorlar. Buna göre müşteriler kişisel bütçelerine göre kredi geri ödemelerini yapabiliyorlar. Bu uygulanan sistem sorunlu kredi oluşumu ihtimalini de en düşük seviyeye indiriyor.

50 BİN TL BAYRAM KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

iş bankası bayram kredisi hesaplama

İş Bankası'ndan bayram kredisi çekmek isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,90 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL kredi kullanan müşterilerin aylık taksitleri 2.050 TL oluyor. Bu kredinin toplam maliyeti ise 73.833 TL olarak hesaplanıyor.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@