İş Bankası'ndan Esnafa Destek Kredisi ! 6 Ayda Bir Ödeme Seçeneği ile 100.000 TL Krediniz Hazır

Esnafa verdiği desteklerle her dönem adından söz ettirmeyi başaran İş Bankası, 2021 yılı sonuna kadar geçerli olacak yeni kampanyasını kamuoyuna duyurdu.

Finans 01.11.2021 - 15:56 01.11.2021 - 15:56 Serhat Karaman

Esnafa rahat bir nefes aldıracak bu kampanya ile birlikte işlerinizi daha sağlıklı bir şekilde yürütebilecek, ürün çeşitliliğini artırarak satış hacminizi genişletebileceksiniz. İş Bankası esnaf kredisi kampanyası ile ilgili detaylar haberimizde.

Türkiye İş Bankası, nesillerdir esnafın ve emekçinin yanında. Bireysel kredilerden farklı olarak uzun vadeli ve ödemesiz dönemler içeren esnaf kredisi ile esnaflarımıza ve işletmecilerimize destek olan İş Bankası, birçok avantajıyla esnafın yanında olduğu mesajını veriyor.

6 Ay Ödemesiz Dönem, 3 Ayda Bir ve 6 Ayda Bir Ödemelerle Kredinizi Hemen Alın

Esnaflara verilen kredilerde kredinin tahsis edilmesi kadar hangi şartlarda tahsis edildiği de önemli. Zira kredi kullanan esnafların ekonomik dengeyi sağlaması biraz zaman alabilmekte. Bunun bilincinde olarak esnaflara farklı ödeme seçenekleri sunan İş Bankası, 6 ayda bir ya da 3 ayda bir ödeme planları ile esnafın hizmetinde.

100.000 TL olarak kullanılacak esnaf kredisinde aylık ödemeler 3.698,85 TL’ye tekabül ediyor. Ayrıca pos cihazı ya da ticari kredi kartı kullanmak isteyen esnaflara ekstra avantajlar da sağlanıyor. Krediden alınacak dosya masrafının ’luk kısmı, ticari kredi kartına puan olarak yükleniyor. Bu da esnaf kredisinin masraflarını azaltmak adına son derece önemli bir hamle olarak göze çarpıyor.

İş Bankası esnaf kredisi kampanyasından yararlanmak için Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na ya da muadili bir odaya kayıtlı olmak gerekiyor. Vergi levhanız ve T.C kimlik kartınızla beraber en yakın İş Bankası şubesine uğrayarak kredi tahsis sürecini başlatabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyeceğiniz ödeme planı ile kredinizi anında kullanabilirsiniz. Esnaf kredisi oranları %1,56’dan başlamakla beraber piyasada benzer hizmetler sunan bankaların oranları ile kıyaslandığında gerçekten avantajlı bir alternatif olduğu göze çarpmakta.

Türkiye İş Bankası esnaf kredisi ile ürün gamınızı genişletebilir ya da iş yeriniz için çeşitli yatırımlarda bulunabilirsiniz. Nakit kredinin yanı sıra iş yeri ve ticari taşıt kredisi gibi ek ihtiyaçlarınız için de İş Bankası’nın sunacağı özel hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Esnaf olarak İş Bankası ile aktif olarak çalışmaya başladıktan sonra ek bir bankaya ihtiyaç duymayacağınızı siz de göreceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@