İşçi, Esnaf, Dul, Yetim Ayrımı Yok! 2022'de Ziraat Bankası'ndan Emekli Maaşı Alanlara Ödenecek

Ziraat Bankası resmi sitesinden 2022 yılı duyurusunu yayımladı. Banka 2022'de maaş müşterisi olan emeklilerin tamamına 750 TL ödeme yapacak. İşte Ziraat Bankası'nın yeni ödeme planı.

İşçi, Esnaf, Dul, Yetim Ayrımı Yok! 2022'de Ziraat Bankası'ndan Emekli Maaşı Alanlara Ödenecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ocak 2022 kabine toplantısında tüm emeklilere taban aylık müjdesi verdi. Daha önce maaşı 1500 TL ve üzerinde olanlar için bundan sonraki dönemde en az 2.500 TL ödeme yapılacak. Bunun dışında maaşı yüksek olanlar ise enflasyon tutarı kadar zam alacaklar.

Emekli maaşlarına yapılan zamların ardından ise akıllara bankaların promosyon ödemeleri geldi. Türkiye'nin en çok emekli maaş müşterisi olan bankalarının başında gelen Ziraat Bankası için 2022 emekli promosyon ödemeleri üzerinden yeni yıl kampanyalarını derledik.

ZİRAAT BANKASI OCAK 2022 EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

2021 yılı için ilan edilen Ziraat Bankası emekli maaş promosyonunda 3 ayrı rakam uygulanıyordu. Maaşı 1499 TL'ye kadar olan emekliler için Ziraat Bankası 500 TL, maaşı 2.500 TL'den az olanlar için ise banka 625 TL ödeme yapıyordu. Maaşı üst düzeyden ödenen emekliler Ziraat Bankası'ndan 750 TL ödeme alıyorlardı.

Ocak 2022 döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen yeni ödeme planında ise emekliler Ziraat Bankası'ndan daha yüksek tutarda promosyon ödemesi alacaklar.

En düşük maaşın 2.500 TL olmasının ardından banka, maaşını kendi bünyesinden almak isteyen tüm emeklilere en az 750 TL promosyon ödemesi yapacak.

Ziraat Bankası'ndan Promosyon Ödemesi Almak için

Ziraat Bankası'ndan promosyon ödemesi almak için müşterilerin yapmaları gereken tek bir işlem var. Banka şubelerinden, mobil uygulamadan, internet bankacılığından maaş müşterisi olma başvurusu yapılacak. Başvuruların ardından ise banka müşterilerinden 3 yıl boyunca maaşlarını Ziraat Bankası'ndan alacaklarına dair söz vermeleri istenecek.

Başvuruda bulunan ve 3 yıllık taahhüt imzalayanlar Ziraat Bankası'ndan tek seferlik promosyonu peşin alacaklar.

SONRAKİ HABER