İŞKUR 27.000 TL'ye İkinci El Araç Satacak! İşte Aracın Markası, Modeli, Satış Tarihi

Kars Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) yayımladığı bir duyuru ile kullanılabilir durumda olan resmi ikinci el otomobil satışı yapacağını ilan etti.

İŞKUR 27.000 TL'ye İkinci El Araç Satacak! İşte Aracın Markası, Modeli, Satış Tarihi

Kurumlara ait resmi ikinci el otomobillerin satış listesine; Kars Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün ilanı eklendi. Kurum yaptığı bir açıklama ile mülkiyeti kendisine ait olan bir aracı satacağını duyurdu.

SATIŞA ÇIKARILAN ARACIN MARKASI, MODELİ

İlan edilen duyuru kapsamında araç satışının 27.000 TL muhammen bedelle satılacağı ilan edildi. Aşağıda yer alan açıklamada Kars Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü satışı yapılacak aracın markasını, modeline ve satışların nasıl yapılacağını bildirdi. İhale usulü ile yapılacak ikinci el resmi otomobil satışları için kurum ayrıca başvuru ve ihale tarihlerini de açıkladı.

Kars Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 27.000 TL muhammen bedelle satışa çıkarılan araç için "Yukarıda nitelikleri, tahmini satış bedeli ve geçici teminatı belirtilen İl Müdürlüğümüze ait 36 AV 804 plakalı, Tofaş Marka 1998 Model Doğan S model 1 adet resmi otomobilin, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35 a), c) ve d). Maddeleri gereğince kapalı teklif, açık teklif ve pazarlık usulü ile 17.08.2021 tarihinde saat 10:00’ da Kars Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Zemin Kat Toplantı Salonunda İhale Komisyonu tarafından satışı yapılacaktır." açıklamasında bulundu.

İlan edilen açıklama kapsamında ihaleye başvuruda bulunacaklar başvurularını 17 Ağustos tarihinden önce tamamlayacaklar.

işkur araç

İHALE BAŞVURU ADRESİ

Bilgileri yukarıda verilen araçları için başvuru yapmak isteyecek olan vatandaşlar başvurularını kuruma giderek yapabilecekler.

İl Müdürlüğü İdari İşler Servisinden ihale şartnamesini alacak olan istekliler 810 TL geçici teminat bedelini ödeyecekler. Ardından ücretsiz aldıkları şartnamede yer alan başvuru evralarını derleyecek olan vatandaşlar başvurularını ihale tarihinden önce Kars Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü yapacaklar. İhale sürecinden önce aracı görmek isteyenler ise Kars Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Hizmet Binası bahçesinde satışa çıkarılan aracı görebilecekler. Aracı görnek isteyenlerin mesai saatleri içinde kuruma gitmeleri gerekiyor.

İstenen evrakları teslim eden vatandaşlar 17 Ağustos tarihinde ihaleye katılacaklar. İhale üzerinden kendi tekliflerini sunacaklar en yüksek teklifi veren vatandaşlar aracı almaya hak kazanacaklar. Daha sonra para ödeme ve devir teslim işlemleri kurum ile şahıs arasında tamamlanacak.

SONRAKİ HABER