İŞKUR İl Müdürlüğü 12 Bin 100 TL Bedelle 2. El Araba Satıyor

Iğdır Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü kendisine ait olan 1998 model aracı ihale ile satacak. Satışlar için belirlenen muhammen bedel 12.100 TL olarak ilan edildi.

Finans 25.10.2021 - 16:34 25.10.2021 - 16:35 Mustafa KARAGÖZ

Kamudan satılık araç ihale ilanlarına yeni hafta başında bir yenisi eklendi. Iğdır Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bir ilan ile kuruma ait olan bir aracın satılacağını duyurdu. 

12.100 TL MUHAMMEN BEDEL İLE İKİNCİ EL ARAÇ

Kurum satışı yapılacak araçlar için bir tablo yayımladı. Söz konusu araç hakkında bilgi veren kurum, satışı yapılacak aracın 76AC850 plakalı, Tofaş Marka 1998 Model Doğan SLX model 1 adet resmi otomobil olduğunu duyurdu.

Araç satışlarının ihale usulü ile yapılacağını ilan eden Iğdır Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü satışların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 37 nci ve müteakip maddeleri gereğince Kapalı Teklif Usulü yapılacağını açıkladı. 

Araç için açıklanan tahmini bedel, muhammen bedel 12.100 TL olarak duyurulurken araç satışları için ihalenin 8 Kasım tarihinde düzenleneceğini bildirdi. 

Araç satış tablosu

12.100 tl araç satışı işkur

İHALEYE KATILACAK OLANLAR NE YAPACAKLAR?

Tofaş Marka 1998 Model Doğan SLX model bir resmi aracın satışı için başvuru yapacak olan vatandaşlar ihale şartnamesi alacaklar. Şartname temini Iğdır Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İhale ve Satın Alma Servisinden sağlanacak. Yine aracı almak isteyenler kurumun bahçesinden mesai saatleri içerisinde aracı görebilecekler. 

Başvuru Evrakları

363 TL olarak belirlenen geçici teminat bedeli ücretini yatıran vatandaşlar daha sonra "İş veya Kanuni ikametgah adresini gösterir belge, Geçici Teminat dekontu veya makbuzu, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Başkası adına vekil olarak katılanların Noterden onaylı vekaletname örneği ve Noterden onaylı imza sirküleri örneğini ve İhaleye iştirak eden taraflardan her sayfası ayrı ayrı imzalanmış şartname" evraklarını kuruma teslim ederek başvurularını tamamlayacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@