İstasyonlarda Benzin İndirimi! SHELL, BP, OPET, TP, PO 1 Litre Fiyat Tarifesi Yenilendi En Ucuzu Olanı Değişti

Benzin fiyatları yenilendi. Zam sonrası SHELL, BP, OPET, Türk Petrol, Petrol Ofisi ve diğer akaryakıt istasyonları benzin litre fiyatlarını değiştirdi. En ucuz benzin fiyatı sunan istasyonlar listesi.

Finans 12.01.2022 - 17:56 12.01.2022 - 17:56 Mustafa Karagöz

Benzin litre fiyatlarına yapılan son zamların ardından birçok firma kendi fiyatını ilan etti. İlan edilen zamlı fiyatlar üzerinden indirim uygulayan firmalar müşterilerinin ilgisini çekmek için ise farklı kampanyalar duyurmaya başladılar. En ucuz fiyatla benzin almak isteyenlere çeşitli akaryakıt istasyonlarının sunduğu özel fiyat tarifelerini litre fiyatlarını aktarıyoruz. 

Düzenli benzin alan sürücülerin yakından takip etmesi gereken fiyat listelerinde SHELL, BP, OPET, Türk Petrol, Petrol Ofisi ve diğer akaryakıt istasyonlarında bir litre benzin için yeni fiyatlar yer alıyor. İşte akaryakıt alacak olan tüm sürücülerin yakından izlemesi gereken o rakamlar. 

SHELL BENZİN LİTRE FİYATLARI ANKARA İSTANBUL İZMİR

Sürücülerin en fazla araştırma yaptıkları istasyonlardan birisi SHELL. Aşağıda yer alan tabloda SHELL Ankara benzin satış fiyatları yer alıyor. Tablonun altındaki açıklamada ise İstanbul ve İzmir için fiyatlar ilan edildi. 

shell benzin yeni fiyatlar 1

Ankara'da SHELL bünyesinden benzin alacak olan müşteriler 13.66 TL'den ödeme yapacaklar. Motorin litre fiyatı ise 13.85 TL olarak açıklandı. SHELL otogaz litre fiyatı ise 9.45 TL olarak duyuruldu. Ankara dışında İzmir'de benzin litre fiyatı 13.67 TL olurken İstanbul'da bir litre benzin fiyatı 13.58 TL olarak açıklandı. 

BP BENZİN FİYATLARI

bp benzin yeni fiyatlar 1

Benzini BP'den alan sürücüler için Ankara'da bir litre benzin fiyatı 13.66 TL olarak ilan edildi. İzmir'de benzinin litre fiyatı 13.67 TL olarak açıklanırken İstanbul'da litre fiyatları 13.59 TL olarak duyuruldu. 

OPET BİR LİTRE BENZİN FİYATLARI 

OPET benzin fiyatları yeni 1

OPET'te Ankara ve İzmir'de satışı yapılan benzin litre fiyatları aynı oldu. Bu iki ilde benzin litre fiyatları 13.66 TL olarak açıklanırken İstanbul'da bir litre benzinin 13.59 TL'den satıldığı ilan edildi. 

EN İNDİRİMLİ FİYATLAR TÜRKİYE PETROLLERİNDE

tp ankara benzin fiyatları

Türkiye Petrolleri benzinin litre fiyatını en ucuz açıklayan istasyonlardan biri oldu. İstanbul'da bir litre benzini 13.56 TL olarak açıklayan firma İzmir'de benzinin litre fiyatını 13.64 TL'den sattığını ilan etti. Ankara'da ise benzinin litresi 13.64 TL olarak duyuruldu. 

BENZİN LİTRE FİYATLARINA İNDİRİM YADA ZAM GELECEK Mİ?

Benzin litre fiyatlarının son halini yukarıda paylaştık. Sürücüler ise benzin litre fiyatlarına zam yada indirim gelip gelmeyeceğini merak ediyorlar. Dolar kuru ve petrol fiyatlarında istikrar yakalanmış durumda. Kısa vadede akaryakıt ürünlerinde indirim beklenmiyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@