Mahall Bomonti İzmir Fiyat Listesi Güncellendi

İzmir'in en büyük konut projelerinden biri olarak öne çıkmayı başaran Mahall Bomonti şehrin hemen merkezinde ancak şehrin kirliliğinden uzak bir yaşantı vadediyor.
Mahall Bomonti İzmir Fiyat Listesi Güncellendi

İzmir'in en büyük konut projelerinden biri olarak öne çıkmayı başaran Mahall Bomonti şehrin hemen merkezinde ancak şehrin kirliliğinden uzak bir yaşantı vadediyor.

Konutların yanı sıra ofis üretiminde de bulunulan projede son derece geniş tutulan sosyal alanlarda büyük beğeni topluyor. İzmir'in en güzel körfez manzarasını pencerenize taşıyan Mahall Bomonti lokasyon ve toplu taşıma araçlarına olan yakınlığı ile eşsiz bir lokasyon gücüne sahip. Projede yer alan dairelerin satışları ekonomik fiyatlarla devam ederken firma fiyat listesini güncelledi.

Mahall Bomonti Nerede?


Metro, İzban ve tramvay hattının hemen dibinde yer alan Mahall Bomonti konumu ile gerçekten yatırımlık konut projeleri arasına girmeyi başarıyor. İzmir'in Halkalı mahallesinde yer alan proje İzmir'in Konak ilçesine bağlı olarak inşa edilirken bölgede yer alan ve uzun süredir atıl durumda bekletilen Bomonti bira fabrikasının bulunduğu arazinin üzerine inşa ediliyor. Proje alanı olarak 45 bin metrekarelik bir alan belirlenirken bu alan üzerinde 12 blok yükseliyor. Projede 466 adet konut üretilirken bu konutlara ek olarak 590 tane ofis ve 90 tanede ticari ünitenin inşaatı gerçekleştiriliyor.

Mahall Bomonti Fiyatları


Mahall Bomonti İzmir fiyat listesi için uygulanan başlangıç fiyatı 320 bin lira olarak uygulanıyor. Projede en küçük daire tipi olarak 1+0 daire seçeneği sunulurken buna ek olarak 1+1 daire tipi, 1,5+1 daire tipi, 2+1 daire tipi, Loft daire tipi ve 3+1 daire tipi seçeneği de bulunuyor. Dairelerin ortak özelliği ise son derece geniş olarak tasarlanması ve seçilen özelliğe bağlı olarak sunulan kat bahçesi ya da teras gibi ek imkanlar sunulması olarak öne çıkıyor. En lüks malzemelerin kullanıldığı dairelerde standart özelliklere ek olarak giyinme odası ve kiler gibi ek özellikler de ekleniyor. İzmir Mahall Bomanti fiyat avantajlarının yanı sıra ödemede de büyük kolaylık sağlıyor ve isteyen kişilere faizsiz konut kredisi desteği de sağlıyor.