Kamu Bankası O Ödemeleri Yapmaya Başladı! Ücretsiz ve Taksitli Nakit ile ATM'den 4.000 TL Anında Ödemenizi Alın!

Vakıfbank’tan o ödemlere devam ediliyor. Nakde ihtiyacı olanların yararlanabildiği NakiteTaksit fırsatı ile en hızlı nakit desteği sunuluyor. İşte detaylar…

Finans 06.06.2022 - 13:15 06.06.2022 - 13:17

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans ile nakit ihtiyaçlarını ertelemek istemeyenlere özel seçenekler sunulmaya devam ediyor. Günlük ATM’den 4.000 TL’ye kadar anında kolayca çekebileceğiniz nakit ile rahatlıkla birçok farklı ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Rahat geri ödeme planları ile bütçelerini sarsmadan vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanacak. Son dönemde artan nakit ihtiyaçları için vatandaşların Vakıfbank fırsatlarından yararlanması mümkündür.

ATM’den Günlük 4.000 TL Verilecek!

NakiteTaksit kapsamında ücretsiz taksili nakit avans avantajlarını duyuran Vakıfbank, en az 500 TL olmak üzere, ATM’lerden Bireysel Kartlar ile yapılacak işlemlerde günlük 4.000 TL’ye kadar para çekme imkanı veriliyor. BusinessCard’lar için günlük maksimum çekim miktarı ise 10.000 TL’ye kadar yapılabiliyor.

Vakıfbank dijital kanalları üzerinden veya ATM’lerden kolayca nakit avans kullanarak herhangi bir ücret ödemeden vatandaşların birçok farklı nakit ihtiyacı için ayrıcalıklı oranlardan yararlanmaları sağlanmaktadır.

12 Aya Kadar Taksitlendirme Fırsatı!

vakifbank-kredi-kampanyasi

En az 500 TL olmak üzere ATM’lerden günlük 4 bin TL’ye kadar çekim yapılabilen ve diğer işlem kanalları üzerinden 20.000 TL’ye kadar nakit çekim limiti dahilinde işlem yapılabilmektedir. Ayrıca 4 – 12 ay vade seçeneklerine sahip taksitlendirme imkanı ile Vakıfbank ilgili kart sahiplerinin birçok avantajdan yararlanması sağlanmaktadır. Bireysel kredi kartları için NakiteTaksit kapsamında 12 aya kadar, BusinessCard için 18 aya kadar vade fırsatı uygulanmaktadır.

Vakıfbank Ücretsiz Taksitli Nakit Avans Başvurusu

Vakıfbank’ın ücretsiz taksitli nakit avans kapsamında sunduğu 500 TL’den 20 bin TL’ye kadar olan destek kapsamında 12 aya kadar vade de uygulanıyor. Vakıfbank mobil, internet bankacılığı, ATM’ler veya müşteri iletişim merkezi üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

Yüzde 1,80 faiz oranları ve uygun vadeler ile kullandırılacak nakit avans kapsamında vatandaşların birçok nakit ihtiyacının karşılanması hedeflenmektedir. Gün içinde hızlı başvuru yaparak anında limitler dahilinde vatandaşların nakit kullanması sağlanmaktadır. Uygun geri ödeme fırsatlarından da yararlanarak nakit sorunlarının çözülmesi sağlanmaktadır.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@