Kehanetleri Bir Bir Tutan Ünlü Astrolog Kassandra Dolar Tahmini Yaptı: Dolar Nereye Gidiyor, Ne Kadar Artacak?

Bir bir tutan kehanetler ile adını tüm dünyaya duyuran ve ünlülerin astroloğu olarak tanınan Medyum Kassandra dolar kuru tahmini ile gündeme bomba gibi düştü. Dolarda yükseliş sürecek mi, düşecek mi?

Finans 19.12.2021 - 10:24 19.12.2021 - 10:24 Gülcan Özer

Başarılı kehanetleri sayesinde dünya çapında büyük bir üne kavuşan medyum Kassandra 2022 kehanetleri yanı sıra yapmış olduğu dolar tahmini ile de adını bir kere daha duyurdu.  Astrolog Kassandra burç Yorumları kadar yapmış olduğu 2022 kehanetleri ile de yakından takip edilirken bu kehanetlerden biri de dolar kuru için yapıldı. 

Son dönemde dolar kurunun oldukça büyük bir hızla yukarı yönlü hareket etmesi ve 17 TL sınırın dahi aşılması ile beraber elinde doları olsun olmasın herkes kuru takip etmeye başlamıştı. Dolar 20 TL sınırını aşar mı, 1 dolar 20 lira olur mu? soruları gündemdeki yerini korurken dolar tahminleri de peş peşe açıklanmıştı. Dolar tahmini yapan isimler arasına ünlülerin astraloğu kahin Kassandra da katıldı. 

KASSANDRA ASTROLOG SON DAKİKA: DOLARDA YÜKSELİŞ DEVAM EDECEK Mİ, DOLAR NEREYE KADAR GİDECEK, YÜKSELİR?

Merkez Bankası tarafından Aralık ayı PPK toplantısı ile 100 baz puan faiz indirimi yapmasının ardından dolar kuru yeni bir ralli hareketi ile 17 lira sınırını aşarken büyük bir çıkış yakalamıştı. Doların 7,90 TL seviyesinden Merkez Bankası tarafından yapılan faiz indirimleri ile büyük bir hızla 17 TL seviyesine koşması ile vatandaşın gündemi de dolar olmuştu. 

ünlü astralog kassandra dolar yorumu

DOLAR NEREYE GİDİYOR, NEREYE KADAR ÇIKAR, YÜKSELİR?

Dolar kurunda yaşanan yükseliş kadar bu yükselişin nereye kadar çıkacağı da merak konusu olmuştu. Ekonomistlerin dolar kuru tahminleri ve beklentileri ile vatandaş yatırımlarına yön vermeye çalışırken bir dolar tahmini de ünlülerin astraloğu olarak adını duyuran Medyum Kassandra tarafından yapıldı. 

dolar tahmini 2022

Ünlü astrolog Kassandra dolar tahmini ile gündemi salladı. Daha öncede dolar kuru tahminleri ile konuşulan Kassandra uzun süredir doların yükseleceği konusunda uyarılarda bulunuyordu. "Keşke yanılsaydım" diyerek dolar kuru tahminlerinin doğru çıktığını belirten Kassandra bu sefer doları Ağrı Dağı'nın zirvesinde gördüğünü söyledi. 

dolar nereye kadar yükselir

2022 'DE DOLAR NE OLUR, YÜKSELİŞ DEVAM EDECEK Mİ?

Astralog Kassandra dolar kehaneti ile kabuslarla dolu bir rüya gördüğünü belirterek elinde balya balya dolar olan bir kadınla çocuğun Ağrı Dağı zirvesine tırmandıklarını, dağın zirvesine doğru büyük bir hızla tırmandıklarını belirterek kuyrukların devam edeceğini, aynı yerden aynı ürünün ikinci kere bir daha aynı fiyatla alınamayacağını söyledi. Dolar kurundaki yükselişin hızlanarak devam edeceğini belirten Kassandra yaz aylarında seçim olduğunu gördüğünü dile getirdi. 

NOT: Burada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Emlak365.com tarafından verilen bilgiler üzerinden yatırım yapılamaz, yatırım tavsiyesi ancak aracı şirketler tarafından verilebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@