Kendisine Ait 1447 Mülkü Var! Türkiye'nin Emlak Kralı Dikran Masis Kime Kiracı Oldu?

Türkiye'nin emlak kralı olarak anılan Dikran Masis, The Residences at Mandarin Oriental projesinden villa kiraladı. 1447 taşınmazı olan Masis kiracı oldu!

Kendisine Ait 1447 Mülkü Var! Türkiye'nin Emlak Kralı Dikran Masis Kime Kiracı Oldu?

2017 seneside aldığı karar ile Türkiye'nin emlak kralı olarak anılan 75 yaşındaki Dikran Masis ailesi ile Londra'da yaşama kararı almış ve İngiltere'ye taşınmıştı. Süreçte araya giren pandemi nedeni ile Türkiye'ye gelemeyen Masis bulduğu ilk fırsatta Bodrum'a dönüş yaptı.

Kendisinden 35 yaş küçük olan eşi Yasemin Masis ve 5 yaşındaki oğulları Theo ile Türkiye'ye tatil yapmak için dönüş yapan Dikran Masis ailesi ile tatil yapmak için villa kiraladı.

1447 TAŞINMAZI VAR AMA KENDİSİ KİRACI OLDU!

Türkiye'nin emlak kralı olarak anılan Masis, pandemi nedeni ile uzun süredir gelemediği Türkiye'ye dönüş yaptı. 2017 senesinden bu yana ailesi ile taşındığı Londra'da yaşayan işadamı Bodrum'da villa kiralaadı.

Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt tarafından yapılan habere göre Masis ailesi Türkiye'ye dönüşte soluğu Bodrum'da aldı. Bodrum'un en seçkin ve en pahalı konut projeleri arasında gösterilen Cennet Koyu'nda yer alan The Residences at Mandarin Oriental projesinden villa kiralayan çift kesenin ağzını açtı.

İş kadını Esra Oflaz'a ait olan villa daha önce de 6 milyon Euro fiyatla satışa çıkarıldığı haberleri ile gündeme taşınmıştı. Yapılan yeni haberde ise Masis çiftinin bu villaya kiracı olarak taşındıkları iddia edildi. Dikran Masis ve Yasemin Masis çiftinin evi kaç liraya kiraladıkları açıklanmazken aynı projede yer alan diğer villaların aylık kira bedellerinin 80 bin Euro civarında olduğu belirtiliyor.