Kış Düğünü Yapacaklara 50.000 TL! Pazartesi İtibariyle Duyuruldu

Türkiye Finans Katılım Bankası kış düğünü yapacak olan ve nakit ihtiyacı olan müşterilerine finansman sağlayacak. Faizsiz bankacılık hizmetleri kapsamında duyurulan kampanya detayları Emlak365'te.

Finans 01.11.2021 - 15:47 01.11.2021 - 15:47 Mustafa KARAGÖZ

Türkiye Finans Katılım Bankası evlilik harcamalarına özel bir kampanya başlattı. Bankanın web sitesinde duyurulan kampanya ile evlenecek olan çiftler ihtiyaçları için finansman kullanabilecekler. Evlilik önce oluşacak tüm ihtiyaçlar için geçerli olan finansman hakkında bankanın açıkladığı tüm avantajlar şöyle;

KASIM'DA DUYURULDU KAMPANYALI EVLİLİK FİNANSMANI 

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında vatandaşlar yüzde 1.42 kar payı oranıyla finansmanlarını kullanabilecekler. Banka ayrıca 3 ay ödeme erteleme olanağı sağlayacak. Yani Kasım ayı itibariyle finansman kullanacak olan bir müşteri ilk taksit ödemesini Şubat ayında yapacak. Sınırlı süreli olacak kampanya için son başvuru tarihi 31 Aralık olarak duyuruldu. 

Evlilik Finansmanı Kampanyası Nedir?

Evlilik finansmanı kullanacak olanlar için Türkiye Finans Katılım Bankası "Evlilik Finansmanı mevduat bankaları tarafından verilen evlilik kredisi ve çeyiz kredisinden farklı olarak katılım bankacılığı prensiplerine uygun olarak sağlanan bir finansman desteğidir." açıklamasında bulundu. 

50.000 TL'YE KADAR OLAN FİNANSMANLAR..

Bankanın başlattığı kampanya kapsamında müşterileri vade sürecine kar payı oranı belirleyecekler. Banka kısa vadeli finansmanlar için düşük kar payı uygulayacak. 6, 12, 24 ve 36 ay vade olanakları için kar payı oranı tablosu. 

6 ay vadeli evlilik finansmanı kullanacak olanlar aylık yüzde 1.42 kar payı oranıyla finansman ödemesi yapacaklar.

12 ay vadeli evlilik finansmanı için kar payı oranı yüzde 1.51 olarak duyuruldu.

Ödemelerini 24 ay vade ile yapmak isteyenler için geçerli finansman oranı yüzde 1.60 olacak.

En uzun vadeli ödeme planıyla Türkiye Finans evlilik finansmanı yüzde 1.68 kar payı ile geri ödenecek. 

BAŞVURU KANALLARI

Kış düğünü yapacaklar için Türkiye Finans evlilik finansmanı başvuruları Türkiye Finans Mobil ve İnternet Şubeleri ile Türkiye Finans şubelerinden yapılacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@