Koçfinans' tan Kefilsiz, Gelir Belgesiz 0 Km Taşıt Kredisi! Günde 45 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Koçfinans, taşıt kredisi alanında bankaları zorlamaya devam ediyor.Gerek oranları, gerekse kredi şartları sebebiyle bankaları zorda bırakan Koçfinans, taşıt kredisi piyasasındaki payını artıyor.

Finans 07.11.2021 - 21:07 07.11.2021 - 21:07 Serhat Karaman

Koçfinans, taşıt kredisi alanında bankaları zorlamaya devam ediyor. Gerek oranları, gerekse kredi şartları sebebiyle bankaları oldukça zorda bırakan Koçfinans, taşıt kredisi piyasasındaki payını giderek artırıyor. 0 km araçlarda uygun fiyatlar ve hızlı tahsis avantajlarıyla siz de kolay yolla araç sahibi olabilirsiniz.

Taşıt kredisi, ilk kez araba alacaklar ve aracını yenilemek isteyenler için sunulan özel hizmetlerden biri. Bu hizmet genellikle bankalar tarafından sunulurken Koçfinans da sunduğu taşıt kredisi paketleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Nissan, Ford, ISUZU, Honda ve KIA marka araçlarda 0 km taşıt kredisi hizmeti veren Koçfinans, bankalarla rekabet edebilecek seviyede oranlarıyla da şaşırtıyor.

Günde 45 TL’den Başlayan Taksitlerle Araç Sahibi Olmak Şimdi Çok Kolay

Satın almak istediğiniz aracın bedelini kısmet nakit ödeme ile kısmen de taşıt kredisi ile yapabilirsiniz. Koçfinans, %1,59’dan başlayan faiz oranları ile piyasadaki birçok bankadan daha uygun koşullar altında taşıt kredisi veriyor. 48 ay vade ile kullanacağınız 45.000 TL taşıt kredisinde aylık ödemeniz 1.475 TL’ye denk gelmekte. Dilerseniz satın alacağınız araca göre daha yüksek tutarda kredi çekmeniz mümkün.

48 ay vadeli 75.000 araç kredisinde ise taksit tutarı 2.459 TL’ye tekabül etmekte. 36 ay vadeli araç kredileri için de detaylara bir göz atalım. Koçfinans’a 100.000 TL taşıt kredisi başvurusu yapmanız halinde 36 ay vade seçeneğinde aylık ödeme tutarı 3.866 TL oluyor. Taksit tutarı 150.000 TL tutarlı kredide 5.798 TL, 175.000 TL tutarlı kredide ise 6.765 TL olarak hesaplanıyor.

Kredi başvurularınızı Koçfinans online başvuru kanalları üzerinden yapabileceğiniz gibi doğrudan bayilerden de gerçekleştirebilirsiniz. İmzalayacağınız sözleşme ve ödeme planı doğrultusunda kredinizi hemen kullanabilir, ödemelerinizi de anlaşmalı bankaların internet bankacılığı, ATM ve mobil bankacılık kanalları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Online Koçfinans uygulaması sayesinde taksitlerinizi inceleyebilir, dilerseniz erken kapama başvurusu yaparak kredinizi vade sonu gelmeden önce erkenden ödeyerek de kapatabilirsiniz. Kalan taksit sayısına bağlı olarak erken kapamalarda faiz avantajı elde edebilirsiniz.

Koçfinans 0 kilometre taşıt kredisi; Nissan, Ford, ISUZU, Honda ve KIA marka araçlarda geçerli. Benzer şekilde Koçfinans’ın 2.el araç kredisi hizmetlerinden yararlanarak 2.el bir araç alırken de uygun oranlarla araç kredisi kullanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@