Kredi Kartı Bedava Akaryakıt Kampanyaları İş Bankası'ndan! Petrol Ofisi, Shell, Aytemiz, Lukoil'de Geçerli

Kredi kartı ile akaryakıt alımı yapan sürücüler için İş Bankası Maximum Kredi Kartı kampanyaları. İş Bankası Petrol Ofisi, Shell, Aytemiz, Lukoil için ayrı ayrı bedava akaryakıt fırsatları...

Kredi Kartı Bedava Akaryakıt Kampanyaları İş Bankası'ndan! Petrol Ofisi, Shell, Aytemiz, Lukoil'de Geçerli

İş Bankası müşterileri akaryakıt alımlarında kredi kartı kampanyaları sunuyor. Maximum kredi kartı ile alışveriş yapacak olan sürücüler Petrol Ofisi, Shell, Aytemiz, Lukoil'den yapacakları alışverişlerde ya indirim fırsatı yada akaryakıt ürünlerinin alımlarında geçerli TL puan kazanacaklar.

PETROL OFİSİ'NDE YÜZDE 2 İNDİRİMLİ ÖDE GEÇ KAMPANYASI

İş Bankası ile Petrol Ofisi arasındaki anlaşma kapsamında öde geç kampanyası başlattı. 31 Ocak tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında sürücücüler Öde-Geç anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapacakları akaryakıt ya da otogaz alımlarında yüzde 2'lik indirim kazanacaklar. İş Bankası Maximum özellikli; Maximum, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart, PatiKart Bankamatik kartları kampanya kapsamında kullanılabilece.

SHELL 40 İNDİRİM KAMPANYASI

İş Bankası'nın anlaşmalı olduğu bir diğer firma Shell. 15 Şubat tarihine kadr geçerli kampanya kapsamında İş Bankası, Shell istayonlarından farklı günlerde ve tek seferde gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamasına 40 TL hediye edecek. Hediye TL kampanyası Maximum Kart ve Bankamatik kartlarında geçerli.

AYTEMİZ YÜZDE 1 İNDİRİM KAMPANYASI

Aytemiz istasyonlarından yapılacak olan akaryakıt alışverişlerinde, Maximum Mobil'deki Pazarama Araçta Öde içerisinde yer alan Aytemiz Mobil Ödeme ile ödeme yapılduğında yüzde 1'lik idnidirim uygulanacak.

LUKOİL İNDİRİM KAMPANYASI YÜZDE 3

31 Mart tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında İş Bankası, Lukoil İstasyonlarında yakıt indirimi sağlayacak. Lukoil Doldur Geç Mobil Ödeme ile yapılacak akaryakıt alışverişlerinde motorin ve benzin ürünlerinde anında %3 indirim uygulanacak.

50 TL MAXİPUAN KAMPANYASI

İş Bankası'nın bir diğer akaryakıt kampanyası ise Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde işlemleri üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli. Bu kapsamda Petrol Ofisi'nde yapılacak akaryakıt alışverişlerinde 50 TL kazanma şansı sunuluyor. 50 TL'lik Maxipuan kampanyasında; Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL kazanılacak. Bu rakam toplam 50 TL alınacak.

SONRAKİ HABER