Kredi Kartı Olanlar Kazanacak: Tek Sözünüze Akaryakıt Harcamalarında 60 TL Hediye!

Kredi kartlarına özel kazandıran kampanyalar duyurulmaya devam ediyor. Axess ile akaryakıt harcamalarınızda kampanyaya katılarak anında 60 TL hediye kazanabilirsiniz. Detaylar haberimizde.

Finans 17.01.2022 - 16:39 17.01.2022 - 16:41 Büşra Uluşen

Akaryakıt zamları peş peşe gelirken kampanyalar da arkasından geliyor. Akaryakıt zamları nedeniyle yakıt almakta zorlananlar için Axess'ten kazandıran kampanya müjdesi geldi. 

Axess kartınız ile yapacağınız akaryakıt alışverişlerine tam 60 TL chip-para kazanabilirsiniz. 

AXESS'TEN AKARYAKIT HARCAMALARINA 60 TL HEDİYE!

Axess, hayata geçirdiği kampanyalar ile müşterilerine alışverişlerinde avantaj sağlıyor. Axess'ten gelen son kampanya açıklamasında Axess ile yapılan 250 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarının ikinci, üçüncü ve dördüncüsüne 20'şer, toplamda tam 60 TL chip-para kazanma fırsatı sunuluyor. 

Kampanya için son tarih 31 Ocak 2022 olarak belirlendi. 

AXESS 60 TL CHİPPARA KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Axess kart ile 31 Ocak'a kadar kampanyaya katılan ve 250 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapan tüm müşterilerin, 250 TL ve üzeri ikinci, üçüncü ve dördüncü harcamalarına 20'şer, toplamda 60 TL hediye chip-para verilecek.

Kampanyaya katılmak için ise yapmanız gereken çok basit. İlk harcamayı yapmadan önce Axess Mobil uygulamasına girerek ilgili kampanyaya gelip 'Katıl' butonuna tıklamanız yeterli olacak. 

axess akaryakıt

Axess kullanıcıları market ve akaryakıt kampanyası kapsamında en fazla 60 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan chip-paralar kampanya koşulları sağlandıktan sonra anında karta yüklenecek. 

Kampanyaya Wings, Bank O' Card Axess (Odea Bank), ticari kartlar, banka kartları ve Free kartlar dahil değildir. Kampanyaya yalnızca asıl kart ve asıl kartlara bağlı kartlar dahil olacaktır. Aynı gün içerisinde aynı iş yerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanya kapsamında olacak. 

Kampanyaya katılmak için son tari 31 Ocak!

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@