Kripto Para Kahini Son Tahmini İle Şok Etti! Bitcoin 35 Bin Dolara Düşecek!

Kripto para piyasasında “Kahin” olarak tanınan ünlü analist Credible yeni piyasa kehanetlerini açıkladı. Bitcoin tahmini ile büyük ses getiren ünlü analistin değerlendirmeleri merak konusu oldu. 

Finans 22.11.2021 - 03:19 22.11.2021 - 03:19 Engin Uzunoğlu

Kripto para piyasalarında karışık fiyatlamanın olduğu ve kripto paraların yön belirlemede oldukça güçlük çektiği bir süreçten geçiliyor. Bitcoin 60 Bin Dolar üzerinde tutunmak için bir süredir gayret etse de bunda başarılı olamadı. Yeniden 60 Bin Dolar altına gevşeyen Bitcoin bu durumda ise yatırımcıları endişelendirmeye başladı. Peki Bitcoin yorumları neler, Bitcoin yeniden yükselir mi?

BİTCOİN İÇİN 4. DALGA DÜZELTME DÖNGÜSÜ

Kripto para analisti olan ve piyasadas “Kahin” olarak da nam salan ünlü trader Credible çok sarsıcı Bitcoin tahminlerinde bulundu. Bitcoin'in 4. dalga düzeltmesinin ortasında olduğunu iddia eden Credible, “Bitcoin için 4. dalga düzeltmesini yaşıyoruz. Bu düzeltmenin ardından Bitcoin yeniden boğa döngüsü içerisinde yerini alacaktır. Böylelikle son büyük ralli gerçekleşecektir. Bu yükseliş ise Bitcoin için yeni rekorlar anlamına gelecektir. Bitcoin yatırımcıları sabırlı olmayı tercih etmeliler. Paniğe ve endişeye neden olabilecek bir gelişme yok.” dedi. 

BİTCOİN 35 BİN DOLARA DÜŞEBİLİR

Bitcoin'in düzeltme döngüsünün ucu açık olduğunu söyleyen Credible, “Bitcoin'in bahsettiğim düzeltme döngüsünün ne zaman sona ereceğini kestirmek güç. Bu döngü 2022 yılının ilk çeyreğine kadar uzayabilir. Hatta Bitcoin 35 Bin Dolar seviyesine kadar geri çekilebilir. Bu düşüşler kalıcı düşüşler olmayacaktır. Rekor için düzeltme yapan Bitcoin füze gibi 100 Bin Dolar seviyesine fırlamak için sıçrama tahtası oluşturacaktır.” ifadelerini kullandı. 

BİTCOİN YATIRIMCILARINA UYARI

Bitcoin yatırımcılarına bir de uyarı yapan Credible, “Bitcoin'in düzeltme hareketleri yatırımcıları endişelendirecektir. Hatta 50 Bin Dolar altı büyük bir paniğe neden olabilir. Panik satışları düzeltme döngüsünün dengesini bozabilir. Bundan dolayı panik satışları etkili olmamalıdır. Bitcoin düşük seviyelerde uzun süre kalmayacak. Hızlı bir şekilde rekor seviyelere ulaşacak.” şeklinde konuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@