Kripto Para Piyasasında Deprem Devam Ederken Bu Altcoin Yüzde 800 Değer Kazandı!

Kripto para piyasasında meydana gelen düşüş sonrası yatırımcılar kara kara düşünürken, bir altcoin yaşadığı ralli ile dikkat çekti. Altcoinin yüzde 800 oranında artış gösterdiği belirlendi.

Finans 04.12.2021 - 16:15 04.12.2021 - 16:19 Elif İşçi

Kripto para piyasasında dün geceden bugüne ciddi bir deprem yaşandı. Lider kripto para birimleri dahi ciddi düşüş yaşayarak kayıplar verdiler. Lider kripto para birimlerinin yaşadığı ani düşü bu süreçte altcoinleri de derinden etkiledi. Kripto para piyasasında meydana gelen bu düşüşün sebebi tahminler olmasına rağmen henüz kesin olarak bilinmiyor.

Yaşanan deprem havasının ardından bir altcoin yatırımcıların kısa sürede dikkatini çekti. Diğer coinler zararlarını kurtarmayı planlarken ve bu konuda bir yol haritası çizmişken bir altcoin dengeleri alt üst edecek gibi görünüyor.

GXC ADLI ALTCOİN BÜYÜK ÇIKIŞ YAKALADI!

Veri alışverişi konusunda bir proje oluşturan altcoin sistemi, protokollerde yapılacak birtakım değişiklikleri açıklamalarının hemen ardından GXC ismi verilen altcoin üzerinde büyük etkisi olduğu görüldü. Bir altcoin üzerinde yaşanan bu tür bir yükseliş büyük bir şaşkınlığa neden oldu.

GXChain olarak hizmet veren altcoin projesi bir süre önce birtakım yenilikler yapmış ve GXChain 2.0 üzerinden yeni bir lansman düzenlemişlerdi. Yeni açıklanan kararlar sonrasında REI adı verilerek oldukça geniş kapsamlı bir devrim yapılmış oldu.

Yeni düzenleme sonrasında GXC isimli altcoin oldukça hızlı bir çıkış yaptı. Normal seviyesi 0.62 dolar iken yeni açıklama sonrasında birden 5.43 dolara yükselerek işlem görmeye başladı. Bu yükseliş ise kripto para piyasasında bir devrim olarak nitelendirildi. Bu devrim sonucunda da yüzde 800 oranında değer kazandı.

YENİ ALTCOİN PİYASADA HAREKETLİLİĞE NEDEN OLDU

Kripto Para Piyasasında Deprem Devam Ederken Bu Altcoin Yüzde 800 Değer Kazandı!2

GXC altcoinin yaşamış olduğu bu yükseliş sonrasında aynı seviyede kalmadığı da görüldü. Yaşanan ralli sonrasında yatırımcılar henüz ne olduğunu anlamadan yüzde 50 oranında değer kaybetti ve gerileme yaşadı. Bu gerileme sonrasında altcoinin fiyatının 2.68 dolara gerilediği belirlendi.

Son bir günlük zaman dilimi kripto para piyasalarında ciddi bir satış dalgalanmasına neden olmuştu. Bu dalgalanma ve belirsizlik durumu GXC isimli altcoine olumlu yönden yansımız gibi görünüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@