Kripto Para Yatırımcıları İçin Yeni Fırsat Olabilir! Ünlü Borsa 20 Yeni Altcoini Listeleyeceğini Duyurdu!

Piyasa değeri ile en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, 20 altcoin projesini listelemeyi planladığını açıkladı! Kripto paralarda ise son durum endişe verici! İşte detaylar…

Finans 08.06.2022 - 14:35 08.06.2022 - 14:38

Kripto para piyasalarında ciddi bir düşüş eğilimi ve belirsizlik ortamı görülmeye devam ediyor. Özellikle kısa vadeli işlem yapan yatırımcılar ise borsalarda yeni listelenecek ve umur vaat eden projeleri araştırmaya hız verdi. Birçok kripto para biriminin fiyatının düşmesinin ardından büyük kayıplar yaşayan yatırımcılar için Coinbase’den gelen açıklama fırsat olarak görüldü. Risk faktörü ise büyük!

Coinbase Bu 20 Altcoini Listeleyebilir!

Düşük piyasa değeri ile dikkat çeken birçok farklı altcoin projesini listelemeye hazırlandığı ifade edilen Coinbase, şu an için küresel piyasalardan en güçlü kripto para borsaları arasında gösterilmeye devam ediyor. Borsadan yapılan açıklamaya göre listelenmesi planlanan coinler arasında önemli projelerin de olduğu görüldü. Listelenmesi hedeflenen altcoinlerden bazıları ise şöyle: Automata Network (ATA), Chain (XCN), DeFi Yield Protocol (DYP), TE – Food (TONE), StaFi (FIS), Media Network (MEDIA), Math (MATH), Elastos (ELA), Chrono Tech (TIME), DEXTools (DEXT), Drep, Hopr, LockTrip (LOC), Nest Protocol (NEST), PRQ, Sylo, Marlin (POND), ALPEH vb.

Bazı Kriptolarda Yüzde 300’lük Artış Görüldü!

coinbase

Coinbase tarafından yeni alcoinlerin listeleneceğine dair açıklama gelmesinin ardından bazı coinlerin fiyatında yüzde 300’lere varan yükselişler görüldü. ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, değerlendirmeye alınan ve listelenmesi planlanan varlıkları, resmi listeleme duyurusundan önce şeffaflık gereği yapmaya devam ediyor.

Kripto Piyasalarda Son Durum Ne?

8 Haziran Çarşamba gününde kripto para piyasalarında kan kaybı yaşanmaya devam ediyor. Lider kripto para Bitcoin 30 bin doların altına inmesinin ardından yeniden 30 bin 456 dolar seviyesine geldi. Ethereum ise 2 bin doların altında kalmaya devam ediyor.

Popüler diğer altcoinler de ise BNB 292 dolar, CRP 0,39 dolar, ADA, 063 dolar ve SOL 39 dolar seviyelerinden işlem görüyor. DOGE ise hafta ortasında günün ilk yarısında 0,081 dolar seviyesinde görüldü.

Emlak365 yatırım tavsiyesi vermez. Haberler uzmanların genel piyasa tahminlerini ve güncel verilerden oluşmaktadır. Yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@