Kuveyt Türk Seyahat Harcamalarını Dert Edenlere Günde 31 TL Taksitle Faizsiz Seyahat Kredisi Veriyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan seyahat harcamalarını dert edenlere müjde. Faizsiz usullerle ihtiyaç finansmanı veren Kuveyt Türk, seyahat harcamaları için yanınızda.

Finans 25.10.2021 - 13:22 25.10.2021 - 13:22 Serhat Karaman

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan seyahat harcamalarını dert edenlere müjde. Faizsiz usullerle ihtiyaç finansmanı veren Kuveyt Türk, eğitimden sağlık harcamalarına, seyahat masraflarından evlilik harcamalarına kadar birçok ihtiyacınızda yanınızda. Kuveyt Türk’ten kullanacağınız seyahat kredisi ile kredinizi 36 aya kadar vade seçenekleriyle ödeyebilir, günde 31 TL ödeme yaparak 10.000 TL seyahat kredisi kullanabilirsiniz.

Günde 6,4 TL Ödeyin 5.000 TL Seyahat Finansmanınızı Hemen Kullanın

Seyahat kredisinde günlük ve aylık ödeme tutarları finansman miktarına göre değişkenlik göstermekte. 5.000 TL seyahat kredisi çekmeniz halinde aylık ödemeniz 192,90 TL'ye, günlük ödemeniz ise yaklaşık 6,40 TL’ye tekabül edecek. Finansman tutarını aynı vade için 7.500 TL’ye çıkarırsanız aylık ödemeleriniz de 289,36 TL’ye yükselmiş olacak.

18 yaşından büyük olan tüm bireyler, banka tarafından belirlenen kredi tahsis şartlarını sağlaması halinde seyahat finansmanından yararlanabilirler. Ödemelerinizi doğrudan seyahat acentesine yapan Kuveyt Türk, bu finansmandan faizsiz usullerle yararlanmanızı sağlayacak. Konaklama ve bilet ücretleri için de seyahat kredisinden yararlanabilirsiniz.

Seyahat kredisi kullanabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız ve düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Varsa diğer kredi tutarları aylık gelirinizden düşülür ve yeni krediyi ödeyebilecek nakit gücünüz olup olmadığına bakılır. Kredi ve kredi kartı ödemeleriniz de düzenliyse ve iyi bir kredi notuna sahipseniz seyahat krediniz anında onaylanacaktır.

seyahat-kredisi

Kuveyt Türk şubelerine başvuruda bulunurken son maaş bordronuzu yanınızda bulundurmanız gerekmekte. Eğer şahıs işletmeniz bulunuyorsa son 3 yıla ait işletme defteri hesap özeti ya da vergi beyannamesi ile başvuruda bulunabilirsiniz. Seyahat acentesi tarafından adınıza düzenlenen proformayı da gelir belgesi ile beraber Kuveyt Türk’e ibraz etmeniz gerekmekte. Kullanılabilecek finansman tutarı en fazla proforma değeri kadar olabilir.

20.000 TL Seyahat Kredisinde Günlük Ödeme Sadece 25 TL

3 yıl vade ile kullanacağınız 20.000 TL seyahat kredisinde aylık ödemeniz 771,62 TL olacaktır. Seyahat kredinizi dilerseniz daha kısa vadelerle de çekebilir, hatta 3 ay erteleme olanağından faydalanabilirsiniz. 10.000 TL seyahat kredisi çekip vade olarak 1 yılı tercih ederseniz her ay yapacağınız ödeme tutarı 939,56 TL olarak belirlenir ve kredi ödemeleriniz 1 yılda tamamlanmış olur.

Kredi başvurusunda bulunmak üzere proforma belgesi ve güncel gelir evraklarınızla beraber en yakın Kuveyt Türk şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi aşamasında %0,5 oranında dosya masrafı alınır ve kredi kullanıcısına hayat sigortası yapılır. Hayat sigortasına ödeyeceğiniz prim tutarı yaş, meslek ve cinsiyet gibi verilere göre değişkenlik göstermektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@