Limit Kaldırıldı Faizler İndirildi! Kredi Çekecekler Daha Düşük Taksitle Ödenecek

QNB Finanbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarında indirime gitti. Tanışma kredisinde müşterilerine daha düşük faiz oranı sunacağını ilan eden banka 1.36'dan başlayan oranları açıkladı.

Finans 17.11.2021 - 11:26 17.11.2021 - 11:26 Mustafa KARAGÖZ

İhtiyaç kredisi faiz oranlarında indirim geldi. QNB Finansbankilk defa müşterisi olacak olanlara daha düşük faizle kredi vereceği açıklandı. Bankanın sağladığı oran en düşük faiz oranlarından biri olurken sağlanan limit 36 ay vadeli ödeme planları için 50.000 TL. İşte yeni başlayan kredi kampanyasına dair detaylar. 

QNB FİNANSANK'TAN İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına yönelik yeni bir kampanya başlattı. Güncel kredi faiz oranlarını yenileyen banka daha sonra yeni müşteri olacaklar için düşük faizli kredi sağlayacağını açıkladı. Nakit ihtiyacı olanlar için toplamda 70 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sağlayan bankanın sunduğu vade oranları ise BDDK düzenlemesine göre belirleniyor. 

BDDK son düzenlemesinde ihtiyaç kredisinde yüksek limitli kredi kullanmak isteyenlerin daha düşük vadeli ödeme planı kullanabileceği bildirildi. Bu düzenleme kapsamında QNB Finansbank müşterilerinin 50.000 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisi taleplerini 36 ay vadeli ödeme planıyla sağlıyor. Bunun dışında olan 50.001 TL ile 70.000 TL arasında olan kredi ödemeleri için ise 24 ay vade olanağı sunuluyor. 

NE KADAR KREDİ ÇEKEBİLİRİM?

QNB Finansbank kredi paketinden kredi kullanacaklar kendi maaş ve gelir düzeyine göre kredi çekebilecekler. 

Kasım ayında kredi kullanacaklar için uygulanan hesaplama yöntemi ise aylık maaşın yüzde 50'sinin kredi taksiti olarak ödenmesidir. Ortalama 3.000 TL maaşı olan bir çalışan aylık 1.500 TL ihtiyaç kredisi taksiti ödeyebilir. 

Güncel kredi faiz oranları ve 36 ay vadeli ödeme planları ile bu hesaplama ile çalışanlar ortalama 45.000 TL'ye kadar kredi çekebilirler. Ancak bu rakam kişinin oturduğu evin kendisine ait olması, arabası olması ve kredi puanının yüksek olması durumunda göre değişebiir. 

QNB FİNANSANK KAMPANYALI KREDİ PAKETİ ÖZELLİKLERİ

QNB Finansbank'ın kampanyalı kredi paketinden yararlanacaklar için üst limit 70.000 TL'dir. Banka 50.000 TL'ye kadar 36 ay vade imkanı sunar. Tanışma faizi yeni müşteriler için yüzde 1.36 olarak uygulanır. İsteyen müşteriler bankanın sağladığı kredi olanakları ile kredilerini hemen çekebilir ve ödemelerini 3 ay sonra yapabilirler. Düzenli ödeme yapmak istemeyenler için QNB Finansbank esnek ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirler.  

qnb 50.000 tl ihtiyaç kredisi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@