LPG, Benzin, Otogaz Farketmez! Sürücülere 50 TL Akaryakıt Kampanyası

Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar sonrası araç sahiplerine İş Bankası'ndan 50 TL tutarında akaryakıt kampanyası geldi. Aracı olanları sevindirecek o kampanyanın detayları.

Finans 18.11.2021 - 12:51 18.11.2021 - 12:51 Mustafa KARAGÖZ

Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar ve geleceği tahmin edilen yeni zamlar araç sahiplerinin canını sıkmıştı. Bu dönemde İş Bankası'ndan araç sahiplerinin yüzünü güldürecek bir kampanya geldi. 

İŞ BANKASI'NDAN ARAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK KAMPANYA

İş Bankası tarafından açıklanan kampanya ile akaryakıt alımlarında 50 TL puan kazanılabilecek. 30 Kasım tarihine kadar geçerli olacak kampanyaya ilişkin bilgi veren İş Bankası, akaryakıtlarda geçerli 50 TL'nin Maximum Mobil ile alınabileceğini duyurdu. 

Müşterilerin 50 TL'yi nasıl kazanacaklarını açıklayan İş Bankası "Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde menüsünde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulamasına dahil Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak  150 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL, toplam 50 TL MaxiPuan kazanın" açıklamasını yaptı. 

Kampanyaya katılanlar ilan edilen 30 Kasım tarihine kadar başvurularını yapmaları durumunda istedikleri süre içinde katılım sağlayabilecekler. Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna basmaları ve kayıt oluşturmaları gerek. 

Kampanyaya Dahil Kartlar

50 TL akaryakıt kampanyasına İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları; Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart sahipleri katılabilecekler. 

50 TL'LİK MAXİPUAN NASIL KULLANILACAK?

Kampanyaya katılan ve 50 TL kazananlar için kullanım detaylarını da açıklayan İş Bankası puanların 7 Aralık tarihinde karta yükleneceğini açıkladı. Müşteriler puanlarını 7 Aralık'tan sonra kullanabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@