Mart 2022 Belediyelerden Kiralık Ticari Araç İhale Duyuruları! 7 Şehir Listede

Mart ayının ilk günlerinde 7 şehirde bulunan belediye başkanlıkları ticari hat kiralaması adında ihale düzenleyeceklerini kamuoyuna duyurdular.

Finans 03.03.2022 - 11:47 03.03.2022 - 11:47 Mustafa Karagöz

Otobüs, minibüs hattı ile ticari taksi plakası kiralanması için ihale düzenlenecek 7 şehir arasında Kahramanmaraş, Diyarbakır, Bingöl, Hatay, Van, Çorum ve Gümüşhane yer alıyor. Bu şehirlerde yer alan bazı il veya ilçe belediyeleri ise duyuruları ile ihalelere ilişkin bilgileri paylaştı. 

MART AYI TİCARİ HAT, TAKSİ PLAKASI KİRALAMA İHALE DUYURULARI

İlan edilen listede bazı şehirler için iki duyuru bulunuyor. Bazı duyurularda birden fazla kiralama işlemi yapılacağı ilan edildi. Buna göre listede olan tüm duyuruları illere göre sırayla paylaşıyoruz. Bu duyuruların tamamı mart ayı için geçerli olup ihaleler mart ayında tamamlanacak. 

Van Büyükşehir Beleidye Başkanlığı bir duyuru ile 16 Mart tarihinde düzenlenecek ihale ile 37 özel halk otobüs hattının kiralanacağını duyurdu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ise J plaka öğrenci servislerinin kiralanacağını açıkladı.

Çorum Beleidye Başkanlığı'da 15 Mart'ta bir ihale düzenleyerek 29 adet otobüs hattını kiralayacak.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı Devlet Hastanesi civarında 8 adet taksi işletme hakkını ihale ile verecek. İhale tarihi 15 Mart.

Gümüşhane'de 11 Mart tarihinde düzenlenecek ihale ile 8 adet ticari taksi plakası kiralanacak. Bingöl Solhan Belediyesi de taksi plakası kiralayacak.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı bir başka duyurusunda 39 adet taksit işletme hakkı verileceğini açıkladı.

Kahramanmaraş için yayımlanan ikinci duyuruda ise S plaka kiralanması için ihale düzenleneceği açıklandı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ise toplu taşıma çalıştırılması için ihale düzenleyecek. 

İhaleye katılım sağlayacak olan vatandaşlar kurumların web sitelerinden ihale başvuru kılavuzlarına ulaşabilir ve şartname esaslarına göre başvurularını yapabilirler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@