Mayıs Ayında Taşıt Alacaklar için 100 Bin Lira Destek! En Ucuz Taşıt Kredisi Hangi Banka Veriyor?

Mayıs ayında sıfır ya da ikinci el araç alacaklar için en uygun taşıt kredisi belli oldu! İşte en ucuz taşıt kredisi veren banka…

Finans 09.05.2022 - 11:40 09.05.2022 - 11:42 Duygu Dilan Duman

Türkiye’de son dönemde otomobil piyasalarında fiyatlar hızlı bir yükseliş gösterdi. Yaşanan bu artış sonrasında otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlar ise uygun finansman arayışı içine girdi. Araç sahibi olmak isteyenler için en uygun oranlarla kredi desteğini duyuran Akbank ise avantajlı faiz oranlarını duyurdu. 100 bin TL taşıt kredisi faiz oranları ile otomobil sahibi olmak isteyenlere en uygun taksit imkanı sunulmaya devam ediyor. Mayıs ayı kredi faiz oranları ile Akbank’tan taşıt kredisi kullanacaklara birçok avantaj sunulacak.

Akbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Hayalini kurduğu araca kolayca ulaşmak isteyenler için Akbank’tan cazip kredi teklifi sunulmaya devam ediyor. En uygun taşıt kredisi seçenekleri ile vatandaşların diledikleri araca kolayca sahip olmalarını sağlayan Akbank, düşük taksit tutarı ile rahat bir ödeme planı da sunmaktadır. Yüzde 1,75’ten başlayan faiz oranları ile 48 aya kadar vade imkanı ile sağlana krediden yararlanarak rahatça otomobil sahibi olmak isteyenlere destek sunulacak.

Akbank İkinci El Taşıt Kredisi

akbank-ikinci-el-tasit-kredisi

Sıfır km araç fiyatlarında yaşanan sert fiyat artışları sonrasında ikinci el piyasalara yönelen pek çok vatandaş burada da yüksek fiyatlar ile karşılaşmaya başladı. İkinci el araç alımlarında da geçerli olmak üzere Akbank tarafından sağlanan taşıt kredisi desteği birçok kişinin rahatça otomobil almasına destek olmayı hedefliyor.

100 Bin TL Taşıt Kredisi Hesaplaması

Marka fark etmeksizin ister ikinci el ister 0 km araç alımlarında geçerli olmak üzere Akbank’ın en uygun taşıt kredisi desteğinden yararlanmak için 100.000 TL krediye yüzde 1,79 faiz oranı ve 48 ay vade seçeneği ile aylık 3.359 TL taksit fırsatı sunulmaktadır. 12 ay vadede alınacak taşıt kredisi için faiz oranları yüzde 1,75 olarak hesaplanmıştır. Ayda sadece 3.359 TL kredi taksiti ödeyerek vatandaşların dilediği aracı satın almasına katkı sağlanıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@