Memur Olanlara 100.000 TL Destek Kredisi! Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredi Kampanyası

Devlet bankaları tarafından başlatılan yeni konut kredisi destek paketi sonrası Halkbank tarafından bir kredi müjdesi de memurlara verildi Kamu çalışanlarına 100 bin liraya kadar yeni kredi başladı!

Finans 29.05.2022 - 15:00 29.05.2022 - 15:00 Gülcan Özer

Kredi çekmek istiyorum diyen memurlara destek kredisi paketi açıklaması Halkbank tarafından verildi. Memurlara özel kredi veren bankalar arasında yer alan Halk Bankası kamu bankası olmasının avantajı ile en uygun kredi veren bankalar arasına girdi.

 Acil nakit para ihtiyacı olan kişiler için düzenlenen özel kredi kampanyasında 50 bin liraya kadar 36 ay vadeli kredi verilirken Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme nedeni ile 100 bin liraya kadar olan kredi başvurularında ise 24 ay vadeli kredi verilecek. İşte, Halkbank kamu çalışanına kredi paketinin merak edilen detayları! 

ACİL NAKİT PARAYA SIKIŞAN MEMURA İHTİYAÇ KREDİSİ HALKBANK'TA! 

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Halkbank aynı zamanda en çok maaş müşterisi olan bankalar arasında da yer almakta olup maaş müşterisi kredisi ile büyük avantaj sağlıyor. Kamu çalışanlarına özel kredi veren banka memur olan kişilere yönelik düşük faizli destek kredisi ile 100 bin liraya kadar nakit para avantajı sağlıyor. 

kamu çalışanlarına özel kredi halkbank

Kamuda çalışan kişilerin nakit ihtiyaçları için verilen kredi paketinde aylık yüzde 1.79 seviyesinden başlayan oranlarla kredi verilirken 50 bin liraya kadar 36 ay vadeli, 100 bin liraya kadar olan kredi paketlerinde ise 24 ay vadeli kredi veriliyor. 

halkbank kredi hesaplama memur

HALKBANK KAMU ÇALIŞANINA KREDİ HESAPLAMA! MAAŞ MÜŞTERİSİ KREDİ ÖDEMESİ KAÇ TL?

Kredi çekmek isteyen müşterilerine Halkbank yüzde 1,79 seviyesinden başlayan oranlarla kredi desteği sağlarken kredi dosya masrafı ödemek istemeyen kişiler için bu oran yüzde 1,84 seviyesine yükseliyor 36 ay vadeli 25 bin TL kredinin aylık taksit tutarı 1.004 TL olarak gerçekleşirken bu kredi paketinde 262,50 TL Halkbank ihtiyaç kredisi dosya ücreti tahsil ediliyor. 

24 ay vadeli 100 bin TL ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişiler için yüzde 1,89 faiz oranı ile 525 TL kredi dosya masrafı ödenen kredi paketinde aylık taksit tutarı 5 bin 448 TL olarak gerçekleşiyor. Kredi dosya masrafı ödemek istemeyen kişiler ise yüzde 1,94 faiz oranı ile kredi çekerken bu kredi paketinin aylık taksit tutarı ise 5 bin 485 TL olarak gerçekleşecek. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@