Metaverse Tabanlı Altcoinlere İlgi Yüksek! Balinalar Bu Altcoinler için Harekete Geçti

Metaverse tabanlı altcoinlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Özellikle son dönemlerde Ethereum balinaları SAND almak için yarışır hale geldi. İşte detaylar...

Finans 28.12.2021 - 11:20 28.12.2021 - 11:21 Elif İşçi

Kripto para piyasaları ilgi görmeye devam ediyor. Dev Ethereum balinaları da bu süreçte odaklarını Metaverse tabanlı altcoinlere çevirmeye başladılar. Son zamanlarda yatırımların dozu giderek artmaya başladı.

Ethereum balinaları da yatırımcıların izinden giderek geleceğin parlak altcoinlerine yatırım yapmaya başladılar. Metaverse tabanlı altcoinler bu süreçte hızla yükselmeye devam ediyor.

ALTCOİN SAND HIZLI YÜKSELİŞİYLE DİĞER ALTCOİNLERİ GERİDE BIRAKIYOR

Metaverse Tabanlı Altcoinlere İlgi Yüksek! Balinalar Bu Altcoinler için Harekete Geçti2

Son zamanlarda Metaverse tabanlı altcoin heyecan yarattı. Bununla birlikte Metaverse tabanlı altcoin SAND harekete geçmeye başladı. Ethereum balinalarının da son dönemlerde SAND biriktirmeye başladığı öğrenildi.

Ethereum cüzdanları arasında en fazla işlem gören altcoin son dönemlerde SAND oldu. Daha önce yatırımcılar tarafından LINK alınıyordu. Bunun üzerine yatırımcıların ilgisi bir anda SAND üzerinde yoğunlaşmaya başladı. Yapılan değerlendirmelerin ardından geçtiğimiz günlerde tek bir Ethereum balinası 4.385.536 dolar değerinde büyük bir SAND yatırımı yaptığı belirlendi.

METAVERSE TABANLI ALTCOİNLER YATIRIMCILARIN GÖZDESİ OLDU

Metaverse tabanlı altcoinler arasında bir diğer gözde ise MANA olmuştu. Özellikle geçtiğimiz hafta Ethereum balinaları tarafından büyük bir satın alma işlemi gerçekleştirilmişti. Özellikle sosyal medya platformu Facebook aldığı karar sonrasında ismini Meta olarak değiştirmişti. İsminin değişmesinin ardından altcoinler SAND ve MANA büyük oranda ilgi görmüş ve bu adımdan sonra büyük patlama yaşamıştı.

Uzman yatırımcılar tarafından yapılan değerlendirmeler sonrasında Metaverse dünyası heyecana neden olmuştu. Özellikle gelecek dönemde Metaverse tabanlı altcoinlerin trilyon dolarlık bir ağ oluşturması da bekleniyor. Sanal gerçeklik dünyası teknolojinin ilerlemesi ile birlikte büyük bir ivme kazanacak gibi görünüyor. Gelecek bir buçuk yıllık süreçte de bu alanında 10 kat artması bekleniyor.

Yazımızda yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Bu süreçte yatırımlarınızı kendi kişisel araştırmalarınız ile yönlendirmelisiniz.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@