Milli Emlak 6.462 Satış İlanı Yayımladı! 850 TL Tarla, 1.000 Lira Arsa, 2 Bin Liraya Hazine Arazisi Satışları Başladı

Milli Emlak / arsa satışları 2022 ilanları güncellendi. Yurt genelinde çok sayıda arsa, tarla, arazi, çamlık, lojman, bahçeli ev ve hazine arazisi için ilanlar yayımlandı. Hazine arazileri listesi!

Emlak Haberleri 11.01.2022 - 08:26 11.01.2022 - 14:21 Gülcan Özer

Satılık Hazine arazisi almak isteyen kişiler için Milli Emlak beklenen ilanları yayımladı. Türkiye genelinde 921 adet ihaleye çıkan, 5 bin 541 adette ihaleye hazırlanan hazine taşınmazı olmak üzere toplamda 6 bin 462 adet hazine taşınmazı satışa sunuldu. İhale ilanı yayımlanan iller arasında Ankara, İzmir, Kütahya, Bursa, Samsun ve Kırıkkale başta olmak üzere 73 ilde başvurular başladı. 

Normal satış fiyatlarının çok daha altına ucuz fiyatlarla satılan hazine arazileri bu nedenle yatırım yapmak isteyen kişilerden büyük ilgi görüyor. Pek çok ilde hazine arazisi satışı yapılırken aynı zamanda arsa, tarla, bağ, bahçe, bahçeli ev, kamu lojmanları, çamlık, dükkan, işyeri, ham toprak, meşelik ve zeytinlik gibi taşınmazların da satışı gerçekleştiriliyor. 

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI 2022!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında satıştaki hazine arazileri ve taşınmazları duyuruldu. Yayımlanan ilanlar kapsamında 73 ilde mülkiyeti hazineye ait olan taşınmazlar ucuz fiyatlarla satışa çıkarılndı. 

milli emlak hazine arazileri

Satışa çıkan hazine arazileri için yayımlanan ilanlarda ihaleye çıkan hazine taşınmazı 921, ihaleye hazırlanan hazine taşınmazı 5 bin 541 adet olmak üzere toplamda 6 bin 462 hazine taşınmazının satılacağı duyuruldu. 

milli emlak hazine arazisi

MİLLİ EMLAK SATILIK HAZİNE ARAZİLERİ: 1.082 M2 HAZİNE ARAZİSİ 2 BİN TL FİYATLA SATIŞTA! 

Hazine arazileri yatırım yapmak isteyen vatandaşlar tarafından ucuz fiyatlarla satılması nedeni ile yakından takip edilirken Milli Emlak tarafından yayımlanan son ilanlar kapsamında 1.082 m2 büyüklüğe sahip olan hazine arazisi satış fiyatı 2 bin TL olarak duyuruldu. Yurt genelinde yer alan çok sayıda hazine arazisi satışa sunuldu. 

Milli Emlak arsa satışları Ankara ilanları arasında Ankara Beypazarı ilçesinde yer alan çok sayıda satılık hazine arazisi ilanı da dikkat çekti. Ankara Beypazarı ilçesinde yer alan 277 m2 ham toprak 2 bin 500 liraya, 254 m2 hali arazi ise 4 bin liralık fiyatla satışa çıktı. 

milli emlak tarla ilanları

MİLLİ EMLAK'TAN SATILIK TARLA İLANLARI! SATILIK TARLA İLANLARI 700 LİRADAN BAŞLIYOR

Milli Emlak'tan tarla almak isteyen kişiler için çok sayıda ilan yayımlanırken Milli Emlak tarla satışı için belirlenen en düşük fiyat 700 TL oldu. Kütahya'nın Simav ilçesinde yer alan 295 m2 tarla 700 liraya satışa çıkarken, 499 m2 arsa 800 liraya ve 155 m2 arsa ise 850 TL bedelle satışa sunuldu. 

milli emlak arsa ilanı

MİLLİ EMLAK ARSA SATIŞLARI: MİLLİ EMLAKTAN HAZİNE ARSA ALMAK MANTIKLI MI?

Mülkiyeti hazineye ait olan taşınmazları çok daha ucuz fiyatlarla elden çıkaran Milli Emlak sadece bin liradan başlayan fiyatlarla çok sayıda ilde yer alan arsaları satışa sundu. Milli Emlak'tan arsa almak isteyen kişilerin bu tarlaların işgalli olup olmadığını araştırması tavsiye edilirken ilanlara başvuru için Milli Emlak GOV TR üzerinden ilan edilen ihale tarihlerini takip etmeleri gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@