Milyonlarca Araç Sahibine Özel Fırsat! Yakıt Alımlarına Özel İndirim Furyası Başladı

Müşterilerin artan yakıt ve otogaz fiyatlarından etkilenmemesi adına bir kampanya düzenlendi. Total ile iş birliği yapan Fibabanka,Total istasyonlarından yapılan harcamalara ekstra Bonus puan verecek.

Finans 23.11.2021 - 16:39 23.11.2021 - 16:39 Serhat Karaman

Fibabanka, müşterilerinin artan yakıt ve otogaz fiyatlarından etkilenmemesi adına özel bir kampanya düzenledi. Total ile iş birliği yapan Fibabanka, Bonus üye iş yeri olan Total istasyonlarından yapılan harcamalara ekstra Bonus puan verecek.

Fibabanka, kazandıran kampanyalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Son dönemde düzenlediği kampanyaların da etkisiyle kredi kartı müşterilerinin sayısını artıran Fibabanka, bu özelliğini devam ettirmek adına farklı sektörlere özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Özellikle fiyat artışı yaşanan sektörlere ağırlık vermesi, Fibabanka müşterilerini daha da memnun ediyor. Bu doğrultuda Total ile anlaşan Fibabanka, müşterilerine yakıt alımlarında Bonus puanlarla destek olmakta.

125 TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli Bu Fırsatı Sakın Kaçırmayın

Fibabanka kredi kartınızla farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzerindeki alışverişinizle kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yakıt ve otogaz alımlarında Total istasyonlarını tercih etmeniz halinde her bir harcamada kampanya şartlarını sağlamaya devam edeceksiniz. Toplamda 4 adet 125 TL ya da üzeri ödeme yapmanız halinde 30 TL Bonus puan kazanacaksınız.

Kampanyadan faydalanabilmek adına yakıt alımlarınızı TOTAL istasyonlarından gerçekleştirmeniz gerekmekte. Ayrıca ilgili istasyonda Bonus pos cihazının bulunması şart. Yakıt alımı öncesinde görevlilerden bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kart harcamalarınızın Bonus pos cihazı ile tahsil edilmesi gerekmektedir. Toplamda 4 defa 125 TL ve üzeri yakıt ödemesi yaparsanız 30 TL Bonus puan kazanmış olacaksınız.

Total ve Fibabanka iş birliği ile görücüye çıkan bu kampanya, farklı günlerde yapılacak harcamalarla sağlanmakta. Aynı gün içerisinde birden fazla 125 TL ve üzeri ödeme yaparsanız sadece ilk gerçekleştirmiş olduğunuz işlem hesaplanacak, aynı gün içerisindeki diğer ödemeleriniz kampanyaya sayılmayacaktır.

Kampanyadan elde ettiğiniz Bonus puanlar 7 Ocak 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. Kartın iptal ya da geçici pasif olması halinde puanlar yüklenemeyecektir. Kazandığınız puanları yine Bonus üye iş yeri olan Total istasyonlarında harcayabilirsiniz. Harcamanızı 21 Ocak 2022 tarihine kadar gerçekleştirmeniz gerekmekle birlikte bu tarihe kadar kullanmadığınız puanlarınız geri alınacaktır. İstasyonda yer alan alkol, sigara gibi ürünlerin alımına yönelik yapılan ödemeler kampanya kapsamında değildir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@