Mobil veya İnternetten Başvuruna Anında Şubesiz Kredi! Tam 200 Bin Liraya Kadar O Bankadan İhtiyaç Kredisi!

Acil ihtiyaç anında Yapı Kredi dijital kanallarını kullanarak anında şubesiz kredi talebi yapılabiliyor. Üstelik 200 bin liraya kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İşte detaylar…

Finans 25.05.2022 - 17:11 25.05.2022 - 17:11

Türkiye’nin önemli bankalarından Yapı Kredi Bankası, mobil veya internet üzerinden yapılacak başvurular ile vatandaşların birçok ihtiyacına çözüm üretmeyi hedefliyor. Gelişen dijital bankacılık sistemleri sayesinde nakit ihtiyacı olan vatandaşların en avantajlı kredi fırsatlarından yararlanmaları sağlanıyor. Cazip faiz oranları ve rahat ödeme planları ile şubeye gitmeden anında ihtiyaç kredisi talep edebilirsiniz.

1.000 TL’den 200 Bin TL’ye Kadar Kredi!

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında, ihtiyaç anında kredi talep edecek kişiler için en uygun oranlar ve kredi tutarları sunulmaya devam ediyor. En az 1.000 TL, en çok 200.000 TL tutarında kredi başvurusu yapılabiliyor. Hızlı başvuru kanallarını kullanarak nakit sıkıntısı çeken vatandaşların rahatlıkla kredi olanaklarından yararlanması sağlanmaktadır.

Yapı Kredi Şubesiz Kredi Faiz Oranları

yapi-kredi-bankasi-son-dakika-olarak-duyurdu-konut-kredisi-faizi-dustu

Yapı Kredi Bankası tarafından Anında Şubesiz Kredi kampanyası kapsamında 36 aya varan vade seçenekleri ile anında kredi sunuluyor. Üstelik şubeye gitmeden kolay başvuru yöntemlerini izleyerek dilediğiniz kadar kredi kullanma özgürlüğü elde edebilirsiniz.

15.000 TL kredi için yapılan örnek hesaplama kapsamında, 36 ay adede yüzde 2,99 faiz oranları uygulanmaktadır. Aylık 735,87 TL taksit ödeyerek acil nakit ihtiyaçlarınız için rahat bir kredi ödeme planı tercih edebilirsiniz. 50.000 TL kredi için 36 ay vadede ise yüzde 2,49 faiz oranları uygulanmaktadır. Aylık taksit oranı ise 50 bin lira için aylık 2.286,09 TL olarak hesaplanmıştır.

Mobilden veya İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üyesi herkesin yaralanabildiği kredi kapsamında, dijital kanalları kullanarak anında 7 gün 24 saat başvuru işlemlerinin yapılması mümkündür. En az 1.000 TL ile en çok 200.000 TL arasında kullandırılacak kredi kapsamında en uygun vade ve faiz oranları uygulanmaktadır. Kısa süre içinde tüm ihtiyaçlarını için anında kredi başvurusu yaparak tüm Yapı Kredi müşterilerinin en avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanması sağlanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@