Odeabank’tan KOBİ Kampanyaları! Sabit ve Uygun Faiz Seçenekleri İle Esnaf Kredisi Kullanmak Artık Çok Kolay

Odeabank, KOBİLER için sabit %2,51 faiz oranı üzerinden uygun ödeme seçenekli krediler sunmaktadır. Tüm KOBİLER, ihtiyaçlarını uzun vade seçenekleri ile ertelemeden giderme kolaylığına sahiptir.

Finans 24.04.2022 - 23:29 24.04.2022 - 23:32 Duygu Dilan Duman

Odeabank’ın KOBİ ve esnaflara sunmuş olduğu ödeme kolaylığı imkanlı ihtiyaç kredileri, kolay ve hızlıca Odeabank üzerinden alınabilir. Esnaf ve KOBİLER, taleplerine göre KOBİ kredisi başvurularını online olarak tamamlayabilir veya Odeabank şubeleri üzerinden ön onaylı kredilerini başvuruları ile aynı gün içinde kullanabilirler.

Odeabank KOBİ Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank KOBİ ve esnaf ihtiyaç kredileri başvuruları, daha önce Odebank ile çalışmış olan KOBİLER tarafından online olarak internet sitesinden, Odeabank mobil bankacılık uygulamasından, müşteri hizmetlerinden ya da şubeler üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Odeabank ile çalışmamış olan KOBİ ve esnafların ise online olarak başvuruları ile ön onayları alınır. Daha sonra gerekli olan Ticaret Sicil Kuruluş Gazetesi, Ana sözleşmesi ve Vergi Levhası, faaliyet belgesi, Temsile Yetkili Kişi / Kişilerin Noter Tasdikli İmza Sirküleri ve Kimlik Fotokopisi, %25 üstü ortakların kimlik belgeleri, işletme hesap özeti ya da bilanço, gelir tablosu ve eğer varsa tapu fotokopileri ve araç ruhsat belgeleri evraklarını teslim etmeleri gereklidir.

Odeabank KOBİ Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

odeabank-konut-kredisi-hesaplama-tablosu

Odebank KOBİ ve esnaf kredilerinin faiz oranları, sabit olarak %2,51 olarak belirlenmiştir. Odeabank’tan ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm esnaf ve KOBİLER, almak istedikleri kredi türü, tutarı ve vade oranı ne olursa olsun geri ödeme hesapları bu sabit faiz oranı üzerinden hesaplanır.

Odeabank En Fazla Ne Kadar KOBİ Kredisi Veriyor?

Odebank’ın en fazla verdiği KOBİ kredisi tutarı, 15.000 TL olarak belirlenmiştir. KOBİ ve esnafların sabit faiz oranlı olarak belirlenmiş ihtiyaç kredisini minimum 3.000 TL olarak alabilirler.

Odeabank KOBİ Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Odebank’ın KOBİ kredileri için sunmuş olduğu maksimum vade oranı 36 ay olarak belirlenmiştir. Esnaflar, taleplerine göre aldıkları ihtiyaç kredilerini 3, 6 veya 12 ay vade ile de kullanabilirler.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@