Opel Corsa Fiyat Listesi Yenilendi! En Düşük Versiyonu Kaç TL Oldu?

2022 model Opel Corsa için fiyat listesi merak ediliyor. En ucuz fiyatlı sıfır kilometre Opel Corsa kaç TL'ye satılıyor? Donanım ve versiyon farkları ile Opel Corsa fiyat listesi belli oldu.

Finans 17.02.2022 - 02:41 17.02.2022 - 02:41 Engin Uzunoğlu

Otomobil fiyatlarında meydana gelen yükselişlerin ardından vatandaşların uygun fiyat arayışları sürüyor. Sıfır kilometre otomobil satın almaya karar verenler otomobillerin fiyat listelerindeki en ince ayrıntıya kadar dikkat ediyorlar. Özellikle versinyon ve donanım gibi eklemelerle otomobil fiyatlarının ne kadar olduğu karar verme sürecinde etkili oluyor. Opel firması da otomobil fiyatlarında güncelleme yoluna giden şirketlerden birisi oldu.

OPEL CORSA FİYATLARI YENİLENDİ

Opel tarafından şu anda Türkiye'de piyasaya sürülen sıfır kilometre otomobiller içerisinde en çok fiyat avantajı olan modelin Opel Corsa olduğu belirtiliyor. Opel'in diğer modellerini satın almak isteyenlerin daha yüksek maliyetleri karşılamaları gerekiyor. 

Opel Corsa model araçlar Türkiye'de otomobil pazarında hatırı sayılır seviyede bir paya sahipler. İkinci el piyasasında da tutulan bu otomobillerin fiyatları bundan dolayı yakından takip ediliyor. Oldukça yüksek teknik özelliklere sahip olan Opel Corsa, kullanıcılarına ileri sürüş imkanları sağlaması nedeniyle de rakiplerine fark yaratabiliyor. Opel dayanıklılığına da sahip olan Corsa model araçlar sürücülere yüksek performans sunuyor. 

Opel tarafından yapılan son bilgilendirmeye göre Opel Corsa için fiyat güncellemeleri yapıldı. 2022 model sıfır kilometre Opel Corsa satın almak isteyenlerin ödemeleri gereken tutarlar bu fiyat listesi ile netleşti. İşte Opel Corsa için açıklanan fiyat listesi:

-Opel Corsa Elegance 1.2 75 HP Benzin MT5: 332 Bin TL
-Opel Corsa Edition 1.2 100 HP Benzin AT8: 446.900 TL
-Opel Corsa Elegance 1.2 100 HP Benzin AT8: 463.900 TL
-Opel Corsa Ultimate 1.2 130 HP Benzin AT8: 494.900 TL

Şubat ayında Opel Corsa satın almak isteyenlere firma tarafından kredi desteği de veriliyor. Bu kapsamda 12 ay vadeli 60 Bin TL kredi imkanı aylık yüzde 0,99 faizle sağlanıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@